fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

06 Mar
0

Qeveria harxhoi 15.5 milonë euro për luks makinash në vitin e pandemisë. Dhurata Çupi:  Rama la në baltë njerëzit për luksin. Basha, kryeministri që sjell ndryshimin. 

·        Qeveria harxhoi 15.5 milonë euro për luks makinash në vitin e pandemisë. Dhurata Çupi:  Rama la në baltë njerëzit për luksin. Basha, kryeministri që sjell ndryshimin. DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, DHURATA ÇUPI ​​ Gjatë 1 viti, që kur u zbulua rasti ...

Me Shume
05 Mar
0

PD padit në SPAK Belinda Ballukun. Aferë korruptive 30 milionë euro në Portin e Durrësit.

Afera korruptive 30 milionë euro në Portin e Durrësit, PD padit në SPAK Belinda Ballukun. Ja si shkeli ligjin për kompaninë e rregjistruar në  parajsë fiskale     Partia Demokratike kallëzoi më SPAK ministren Belinda Balluku për të paktën 6 ...

Me Shume
04 Mar
0

PD: Rama dështoi me shëndetësinë. Kur nuk bënë asgjë për 8 vjet, nuk kanë për të bërë as për 4 vjet të tjera. Plani i PD sjell ndryshimin!

    Shëndetësia është një nga dështimet më të mëdha të Edi Ramës. Ai i gënjeu shqiptarët me propagandë duke e çuar sistemin shëndetësor në degradim të plotë. PD ka një plan për ta ndryshuar për mirë shëndetësinë. Së bashku ...

Me Shume
04 Mar
0

Përballja me drejtësinë për pronarët e fshehtë të inceneratorit të Tiranës, PD sfidon Ramën dhe Veliajn: Të vijnë në gjyq për të treguar kujt i kanë dhënë 23 milionë euro për një incinerator fantazëm.

    Përballja me drejtësinë për pronarët e fshehtë të inceneratorit të Tiranës, PD sfidon Ramën dhe Veliajn: Të vijnë në gjyq për të treguar kujt i kanë dhënë 23 milionë euro për një incinerator fantazëm.     DEKALRATA E ...

Me Shume
04 Mar
0

NJOFTIMI PËR TAKIMET E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, ME QYTETARË E BIZNESE NË KOMBINAT, TIRANË

      Basha: Rindërtimi është kthyer në një skemë abuzimi, vjedhje dhe shpërdorimi. Kjo është arsyeja kryesore dhe arsyeja e vetme pse njerëzit po vuajnë. Se këta edhe rindërtimin e kanë parë si një mundësi për të vjedhur njerëzit. ...

Me Shume
03 Mar
0

Basha pret kreun e VV, Albin Kurti: E garantova se nesër si kryeministër i Shqipërisë do të bëj gjithçka për të rritur dhe forcuar bashkëpunimin me Kosovën

  Basha pret kreun e VV, Albin Kurti: E garantova se nesër si kryeministër i Shqipërisë do të bëj gjithçka për të rritur dhe forcuar bashkëpunimin me Kosovën Prita sot me kënaqësi liderin e Lëvizjes Vetëvendosjes, kryeministrin në ardhje të ...

Me Shume
03 Mar
0

Raporti i DASH, Basha: Shkak për situatën dramatike të korrupsionit është një, qeveria e dështuar dhe e korruptuar e Edi Ramës

    DEKLARATË E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA     Të dashur bashkëqytetarë, vëllezër dhe motra!   Ditën e sotme, ashtu si ditën e djeshme, kam qenë në mesin e qytetarëve të Tiranës, duke prekur nga afër dhimbjen, mjerimin, ...

Me Shume
03 Mar
0

NJOFTIMI PËR TAKIMET E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, ME BIZNESE E QYTETARË NË NJËSINË NR.3 NË TIRANË

   NJOFTIMI PËR TAKIMET E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA, ME BIZNESE E QYTETARË NË NJËSINË NR.3 NË TIRANË   Kryetari i PD, Lulzim Basha, ishte në Njësinë nr.3 në Tiranë ku u takua dhe bisedoi me biznese e qytetarë. ...

Me Shume
02 Mar
0

PD padi në SPAK: Kryeministri në panik nga humbja e pushtetit. Rama e di që fundi i tij ka filluar.

PD dorëzon në SPAK padinë për koncesionin e ri 100 milionë euro të karburanteve, PD: Vendimi i Ramës vjedh shqiptarët. Kryeministri në panik nga humbja e pushtetit. Rama e di që fundi i tij ka filluar. Përfaqësuesit e PD, Agron ...

Me Shume
26 Feb
0

“Nuk ka për të marrë një mandat tjetër”, PD i përgjigjet Ramës: Shqipëria ka ngecur me Edi Ramën. Në 25 Prill votohet për ndryshim.

• “Nuk ka për të marrë një mandat tjetër”, PD i përgjigjet Ramës: Shqipëria ka ngecur me Edi Ramën. Në 25 Prill votohet për ndryshim. DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ALBANA VOKSHI Edi Rama, i cili ka dështuar në 8 vite ...

Me Shume