fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Kryetari Lulzim Basha bashkëbisedon me qytetarët për fitoren e betejës për Kavajën

Mëngjesin e ditës së 78-të të protestës për zgjedhje të lira, kryedemokrati Lulzim Basha diskutoi me qytetarët për fitoren e Republikës së Re ndaj zgjedhjeve moniste të përgatitura nga Rilindja ...

ME SHUME

Bashkimi i qytetarëve solli fitoren e parë, shqiptarët nuk do të pranojnë kurrë zgjedhje të diktuara nga krimi dhe droga

Paraditen e 78 në Sheshin e Lirisë qytetarët bashkëbiseduan me kryetarin demokrat Lulzim Basha për fitoren e korrur në Kavajë nga qëndresa e tyre liri dhe demokraci të vërtetë. Intelektualë, ...

ME SHUME

Mësimi i Kavajës: E vetmja forcë që mund të sjellë ndryshimin e vërtetë, është bashkimi më i madh i shqiptarëve për zgjedhje të lira, për liri dhe demokraci

Mirëse keni ardhur në këtë agorë, fillimin e javës së 12-të të lëvizjes më të madhe dhe bashkimit më të fuqishëm të qytetarëve për zgjedhje të lira dhe të ndershme ...

ME SHUME

Republika e Re fitoi betejën e parë, do të ketë vetëm zgjedhje të lira e të ndershme

 Republika e re sapo shënoi fitoren e saj të parë. Falënderimi im dhe mirënjohja jonë më e thellë, është për qytetarët fisnikë të Kavajës, për të rinjtë dhe të rejat ...

ME SHUME

Lulzim Basha uron Kavajën dhe qytetarët shqiptarë: Republika e Re fitoi betejën e parë

Mesazhi i Lulzim Bashës në çadrën e protestës për zgjedhje të lira, pas tërheqjes së Edi Ramës nga zgjedhjet moniste në Kavajë Republika e Re sapo shënoi fitoren e saj të parë. ...

ME SHUME

Të rinj dhe pedagogë në Sheshin e Lirisë: Indiferenca ka ndihmuar krimin dhe drogën, bashkohemi me 7 maj në Kavajë

Bashkëbisedim në ditën e 77 të protestës për zgjedhje të lira e të ndershme, për vështirësitë dhe pamundësitë e të rinjve e studentëve. Shpresë dhe besim tek Republika e Re ...

ME SHUME

Marshimi i Republikës së Re ka nisur, stacioni i parë të dielën në Kavajë ku rrëzohet republika e vjetër

Mesazhi i Lulzim Bashës në ditën e 77 të protestës për zgjedhje të lira e të ndershme Çdo agorë ka rrezatimin e vet të bukurisë, mençurisë, fisnikërisë, fytyrës dhe shpirtit ...

ME SHUME

Lulzim Basha pas raundit të dytë të negociatave në Presidencë

Takimi i sotëm ishtë për fat të keq një përsëritje e takimit të djeshëm. Zoti Rama erdhi në tryezë pa asnjë ofertë, përveç mos-ofertës së takimit të djeshëm, i cili ...

ME SHUME

Prononcimi për mediat i Lulzim Bashës pas tryezës së thirrur nga Presidenti Nishani

Takimi i sotëm ishtë për fat të keq një përsëritje e takimit të djeshëm. Zoti Rama erdhi në tryezë pa asnjë ofertë, përveç mos-ofertës së takimit të djeshëm, i cili ...

ME SHUME

Zyrtari i Lartë Hungarez: Nuk e duam Shqipërinë narko-shtet, mbështesim qëndresën për zgjedhje të lira e të ndershme

Kryetari i Komisionit të Jashtëm në Parlamentin e Hungarisë, Zsolt Nemeth, ishte sot në Sheshin e lirisë ku shprehu mbështetjen për protestën 76 ditore për zgjedhje të lira e të ...

ME SHUME
170171172174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516