Category Archives: Lajmi fundit

29 Aug
0

Heshtja e Edi Ramës, prova se ai është ideatori i kërcënimit të gjykatësit të Strasburgut 

Gjyqtari i Strasburgut rrezoi justifikimin e Denar Bibës dhe Edi Ramës, duke e denoncuar shantazhin tek kreu i Gjykatës  Heshtja e Edi Ramës, prova se ai është ideatori i kërcënimit të gjykatësit të Strasburgut  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ISH-MINISTRI I ...

Me Shume
28 Aug
0

Audio regjistrimi i Denar Bibës, kandidat për anëtar të Gjykatës Kushtetuese, provë e kapjes së drejtësisë nga Edi Rama

Shantazhimi dhe kërcënimi i papreçedentë i gjykatësit të Strasburgut në emër të krahut të djathtë të Edi Ramës, provon funksionomin e qeverisë si organizatë mafioze.   Audio regjistrimi i Denar Bibës, kandidat për anëtar të Gjykatës Kushtetuese, prova më e pakundërshtueshme ...

Me Shume
28 Aug
0

Zbulohen dokumentat;Rama i jep 15.6 milionë Euro tendera baxhanakut të tij  

Zbulohen dokumentat;Rama i jep 15.6 milionë Euro tendera baxhanakut të tij   Deklaratë e Partisë Demokratike, n/kryetarja e Komisionit të Ekonomisë, Jorida Tabaku Në Shqipëri, mund të fitosh një tender publik vetëm nëse je i lidhur me qeverinë. Rasti i Mond Begos i ...

Me Shume
27 Aug
0

Miku trafikant droge i Taulant Ballës, Edmond Bego ka përfituar pasuri publike nga ministrat e Ramës

· Miku trafikant droge i Taulant Ballës, Edmond Bego ka përfituar pasuri publike nga ministrat e Ramës · Zbulohet leja minerare firmosur nga Damian Gjiknuri për ish-anëtarin e bandës së Lushnjës DEKLARATË E DEPUTETIT ERVIN SALIANJI ​ Edmond Bego, miku ...

Me Shume
27 Aug
0

Betonizimi i Liqenit të Tiranës është afera e radhës kriminalo-korruptive e Ramës dhe Veliajt. 

Betonizimi i Liqenit të Tiranës është afera e radhës kriminalo-korruptive e Ramës dhe Veliajt.  Deklaratë e zëdhënëses Ina Zhupa Rama dhe Veliaj kanë përgatitur fillimin e një krimi tjetër mjedisor dhe grabitje të pronës publike  për planin e tyre të ...

Me Shume
27 Aug
0

Zbulohet leja minerare firmosur nga Damian Gjiknuri për ish-anëtarin e bandës së Lushnjës 

Miku trafikant droge i Taulant Ballës, Edmond Bego ka përfituar pasuri publike nga ministrat e Ramës  Zbulohet leja minerare firmosur nga Damian Gjiknuri për ish-anëtarin e bandës së Lushnjës  Deklaratë e deputetit Ervin Salianji Edmond Bego, miku trafikant droge me ...

Me Shume
25 Aug
0

Prokuroria po ndjek skenarin e Edi Ramës duke heshtur dhe duke mos nisur hetimet për Taulant Ballën

Prokuroria po ndjek skenarin e Edi Ramës duke heshtur dhe duke mos nisur hetimet për Taulant Ballën, mikun e tij trafikant droge dhe këdo që ka shkelur ligjin e prokurimit publik për t’i dhënë miliona euro punë publike një të ...

Me Shume
24 Aug
0

Miku trafikant droge i Taulant Ballës ka përfituar miliona euro nga buxheti i shtetit në kundërshtim me ligjin e prokurimit publik

·         Miku trafikant droge i Taulant Ballës ka përfituar miliona euro nga buxheti i shtetit në kundërshtim me ligjin e prokurimit publik.   ·         Ligji skualifikon nga gara çdo ofertues, të dënuar me vendim gjyqësor të formës së prerë për pjesëmarrje ...

Me Shume
23 Aug
0

Erion Veliaj po hesht dhe po përdor vartësit për të manipuluar opinionin publik për zjarre të qëllimshme në çerdhe

Një javë nga shpërthimi i bombolës së gazit në çerdhen nr. 14 në “Ali Demi” dhe tre dite nga zjarri në çerdhen nr. 16 në Blloku, jo vetëm nuk ka asnjë reagim zyrtar nga Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj, por ...

Me Shume
23 Aug
0

Miku i Taulant Ballës, kompania e trafikantit të drogës u pagua 10 milionë euro për punimet në Tiranë – Elbasan

Tre vjet më parë, si në këtë kohë, i shtrenguar nga presioni ndërkombëtar, Edi Rama u detyrua të nxjerrë një nga një kriminelet e tij nga parlamenti. Por kjo ishte vetëm fasada, sepse bashkëqeverisja e Edi Ramës me krimin mbetet ...

Me Shume