fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Basha:Zgjedhje të lira vetëm pa Ramën dhe pas zbatimit të “Dekriminalizimit”

Pasi nuk ka mbajtur asnjë premtim, Edi Rama nuk mund të përballet me qytetarët në zgjedhje të lira dhe të ndershme, prandaj është kundër votimit dhe numërimit elektronik dhe shpreson ...

ME SHUME

Prokuroria heton popullin, por jo ata që vjedhin popullin

Prokuroria ka përfunduar hetimet për protestën e popullit me 8 dhjetor kundër rivendosjes së simbolit komunist në qendër të Tiranës dhe ka vërtetuar një dëm prej 5 mijë euro, ndërkohë ...

ME SHUME

FRPD zgjedh drejtuesit e rinj, votimi nga Këshilli Kombëtar 

Emrat e drejtuesve të forumeve më të larta të FRPD FRPD zhvilloi zgjedhjet për drejtuesit e rinj të forumeve më të larta. Anëtarët e Këshillit Kombëtar të FRPD, votuan Sekretarin ...

ME SHUME

Ndërtojmë aleancën qytetare përballë aleancës së krimit

Dritan Hajro është emri i kandidatit të opozitës që do të kandidojë për kryetar Bashkie në Kolonjë. Hajro, një kandidat i propozuar nga Partia Agrare Ambientaliste dhe i mbështetur nga ...

ME SHUME

Në kërkim për vdekjen e Arditit, kryetari i Ramës në Peqin merr pjesë në inagurimet e qeverisë

Në këtë video e në këto foto, ju mund të shihni kryetarin socialist të Edi Ramës në Peqin, Edurim Teqja, duke marrë pjesë në një fillim punimesh, në datën 24 ...

ME SHUME

Fshehja e vrasjes për drogën, thellim i inkriminimit të Tahirit e Ramës

Edi Rama dhe Saimir Tahiri po e thellojnë edhe më shumë inkriminimin në kanabizimin e vendit, duke mohuar edhe pasojat më ekstreme që vijnë nga droga: vrasjet dhe ekzekutimet mafioze. ...

ME SHUME

Basha: Bilanci i Ramës në 3 vjet; kriminalizimi i shtetit, kanabizimi i Shqipërisë, varfërimi i shqiptarëve

Në tre vite Edi Rama ia ka dalë të kriminalizojë shtetin të kanabizojë Shqipërinë, të rrisë papunësinë, dhe të përqendrojnë në duart e një grushti njerëzish të lidhur me tenderat ...

ME SHUME

Afera dhe censura e Veliajt për Sharrën, PD kërkon seancë dëgjimore me gazetaren Tota

Deputetët e Partisë Demokratike, anëtarë të Komisionit parlamentar të Medias, kanë kërkuar zyrtarisht një seancë dëgjimore me gazetaren Alida Tota, e shkarkuar nga puna me 18 gusht të këtij viti, ...

ME SHUME

Rama bllokon Gjykatën Kushtetuese, mban në punë Dvoranin e tij

Edi Rama ka lëvizur të gjithë gurët që ka në dorë për të mbajtur në detyrë të besuarin e tij në Gjykatën e Lartë, Ardian Dvorani, edhe pse mandati i ...

ME SHUME

Prioritet i kësaj qeverie nuk është qytetari, por kultivimi i kanabisit

I nderuar zoti drejtues i seancës Të nderuar kolegë Sot shumica nëpërmjet Ministrisë së Mbrojtjes na ka sjellë për shqyrtim,  
PROJEKTLIGJIN “PËR DISA SHTESA NË LIGJIN NR.10142, DATË 15.5.2009, “PËR ...

ME SHUME
224225226228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516519522