fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Taulant Balla përdori fenë për të mashtruar shqiptarët për njohjen me mikun trafikant droge Edmond Bego në vitin 2015

Taulant Balla përdori fenë për të mashtruar shqiptarët për njohjen me mikun trafikant droge Edmond Bego në vitin 2015. Vetëm në vitin 2014, Balla dhe miku i tij trafikant droge ...

ME SHUME

Taulant Balla hesht për 57 udhëtimet e tij me trafikantin ndërkombëtar të drogës, Edmond Bego

Taulant Balla, i cili jep leksione europeanizmi, hesht për 57 udhëtimet e tij me trafikantin ndërkombëtar të drogës, Edmond Bego dhe burimin e parave. As në Bruksel, as në Tiranë, ...

ME SHUME

Provohet me video gjobitja e mjekëve që nuk punojnë për llogari të koncesionit korruptiv të check up-it.

Provohet me video gjobitja e mjekëve që nuk punojnë për llogari të koncesionit korruptiv të check up-it. PD është e vendosur të anullojë koncesionin e dështuar të check up-it dhe çdo koncesion tjetër ...

ME SHUME

Blerina Gjylameti dhe zëvendësministri i Arsimit Ervin Demo, vjedhin punimin shkencor, ministria hesht!

Deputetja e Ramës dhe zv/Ministri i Arsimit vjedhin punimin shkencor, por ministria hesht! Vjedhja e punës intelektuale bëhet një vepër shumë e rëndë, kur mendon se hajdutët janë eksponentë të ...

ME SHUME

Prokuroria mbyll sytë për të realizuar skenarin mafioz të Edi Ramës, që mbron vëllain trafikant droge të Fatmir Xhafës

Provat zyrtare tregojnë qartë se Prokuroria ka mbyllur sytë për të realizuar skenarin mafioz të Edi Ramës, që mbron vëllain trafikant droge të Fatmir Xhafës Këto janë prova të mjaftueshme ...

ME SHUME

Kupola e policisë dhe e prokurorisë, me përfshirjen e Ballës, nën mbrojtjen e Edi Ramës dhe Fatmir Xhafës, ka gjetur, manipuluar dhe paguar një dëshmitar të rremë

  Nga përgjimi zyrtar i Prokurorisë del zbuluar se si kupola e policisë dhe e prokurorisë, me përfshirjen e Taulant Ballës dhe nën mbrojtjen e Edi Ramës dhe Fatmir Xhafës ...

ME SHUME

Pse hesht Taulant Balla për 25 udhëtimet jashtë vendit me trafikantin e rrezikshëm

Dje Partia Demokratike paraqiti fakte të reja që tregojnë lidhjen e fortë të numrit dy të Partisë Socialiste dhe Kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste me trafikantin e rrezikshëm ...

ME SHUME

Përgjimet telefonike provojnë se Fredi Alizoti, aktori i Edi Ramës, është sajesë e vetë Fatmir Xhafës

Prej 5 muajve, Fatmir Xhafaj ka braktisur detyrën dhe është angazhuar drejtpërdrejtë në një skenar mafioz të mbrojtjes së trafikantit të drogës Agron Xhafaj.   Është pikërisht skenari mafioz që ...

ME SHUME

Shqipëria në duart e krimit, policia e Xhafajt në këmbë për të mbrojtur vëllanë e tij trafikant droge. Vetëm në 24 orë 5 të vrarë e disa të plagosur.

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, DEPUTETJA GRIDA DUMA Në një kohë që policia e Fatmir Xhafajt është ngritur e gjitha në këmbë, për të mbrojtur vëllanë e tij trafikant droge, Shqipëria ...

ME SHUME

Nuk është fundi i opozitës, por fillimi i fundit të regjimit kriminal

Thirrja e kryetarit të opozitës në një regjim kriminal për t’u paraqitur në Prokurori, nuk është fundi i opozitës, por fillimi i fundit të regjimit kriminal.Nuk shantazhohemi, as une dhe ...

ME SHUME
9293949699102105108111114117120123126129132135138141144147150153156159162165168171174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516