fbpx

Kryesia

KRYETAR

Lulzim Basha

SEKRETAR I PËRGJITHSHËM

Gazment Bardhi

 

NËNKRYETAR

Alfred Rushaj

Enkelejd Alibeaj

Jorida Tabaku

Grida Duma

KRYETAR I KËSHILLIT KOMBËTAR TË PARTISË DEMOKRATIKE

Edi Paloka

 

KRYETAR I KOMISIONIT TË APELIMIT, INTEGRITETIT DHE ETIKËS

Flutura Açka

 

KRYETAR I KOMISIONIT ZGJEDHOR

Jemin Gjana

SEKRETAR ORGANIZATIV

Ervin Minarolli

SEKRETAR I BURIMEVE NJERËZORE

Arta Sakja

SEKRETAR PËR EMIGRACIONIN DHE DIASPORËN

Belind Këlliçi

SEKRETAR PËR PRONARËT DHE CESHTJEN E PRONAVE

Ledina Mandia

SEKRETAR PËR KLIMËN E BIZNESIT

Flamur Hoxha

SEKRETARE PËR TË PËRNDJEKURIT POLITIK

Jonila Godole

SEKRETAR PËR ÇËSHTJET LIGJORE DHE ZGJEDHORE

Ivi Kaso

SEKRETAR PËR MARRËDHËNIET ME PUBLIKUN

Greta Bardeli

SEKRETAR I KOORDINIMIT ELEKTORAL

Taulant Zeneli

SEKRETAR PËR ORGANIZATAT PARTNERE

Orjela Nebiaj

SEKRETAR PËR ORGANIZIMIN DIXHITAL

Endri Hasa

KRYETARE E LIDHJES DEMOKRATIKE TË GRUAS

Albana Vokshi

 

SEKRETAR I MARRËDHËNIEVE ME JASHTË

Gentian Gaba

 

ZËDHËNËS

Ina Zhupa

ANËTARË TË ZGJEDHUR

 

Agron Gjekmarkaj

Aldo Bumci

Dhurata Tyli (Çupi)

Ervin Salianji

Fitim Zekthi

Flamur Noka

Gent Strazimiri

Gert Bogdani

Juela Hamati

Kreshnik Çollaku

Lindita Metaliaj

Oerd Bylykbashi

Orjola Pampuri

Taulanda Jupi

Tomor Alizoti

Kontakto me email: emer.mbiemer@pd.al