fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit

  VIDEO-MESAZH I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Ai vjedh Shqipërinë me një ...

ME SHUME

Kaso: Pjerin Ndreu do të ikë me pranga në duar nga Bashkia e Lezhës.

  Reagon PD: Pjerin Ndreu do të ikë me pranga në duar nga Bashkia e Lezhës.   DEKLARATË E SEKRETARIT PËR ÇËSHTJET ZGJEDHORE, IVI KASO.     Reagimi i Pjerin ...

ME SHUME

Video-mesazhi/Basha: Ja banda e kriminelëve dhe hajdutëve me të cilët Edi Rama ka zaptuar çdo pushtet për të vjedhur Shqipërinë.

  VIDEO-MESAZH I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Ja banda e kriminelëve dhe hajdutëve me të cilët Edi Rama ka zaptuar çdo pushtet për të vjedhur Shqipërinë. Krimi dhe ...

ME SHUME

Basha tek Unaza e Re: Koha për të garantuar pronën tuaj, pa shenjtërinë e së cilës nuk ka shoqëri të lirë, nuk ka shoqëri të zhvilluar

  Koha për të garantuar pronën tuaj, pa shenjtërinë e së cilës nuk ka shoqëri të lirë, nuk ka shoqëri të zhvilluar, dhe për të garantuar aty ku interesi publik ...

ME SHUME

di Rama pengon zbatimin e ligjit Antimafia për verifikimin e pasurive të trafikantit të drogës Valdrin Pjetri.

Edi Rama pengon zbatimin e ligjit Antimafia për verifikimin e pasurive të trafikantit të drogës Valdrin Pjetri. Për pushtetin kriminal të Ramës nuk zbatohet parimi themelor i barazisë para ligjit. ...

ME SHUME

Opozita është sot i vetmi institucion që lufton krimin dhe korrupsionin në Shqipëri, i vetmi institucion, që po i bën qendresë kapjes totale të shtetit dhe ekonomisë nga krimi.

  Edi Rama po përpiqet të lajë duart me shpejtësi nga rasti “Pjetri”, por ai e promovoi Valdrin Pjetrin, duke ditur të kaluarën e tij kriminale.   Rasti “Pjetri” nuk ...

ME SHUME

Valdrin Pjetri i dënuar me burg në Itali për trafik droge, ndalohet nga ligji i dekriminalizimit të ushtrojë funksion publik

PD publikon kartelën e dënimit në Itali për trafik droge të Valdrin Pjetrit Valdrin Pjetri i dënuar me burg në Itali për trafik droge. Sipas dokumentit, Valdrin Pjetri i dënuar ...

ME SHUME

Basha nga Mallakastra: Kapja e pushtetit vendor me dhunë nga banda në pushtet, hap fatal.

  TAKIM I KRYETARIT LULZIM BASHA ME STRUKTURAT E PD MALLAKASTËR   Kreu i opozitës Lulzim Basha, deklaroi në aktivin e strukturave të PD në Mallakastër, se kapja me dhunë, ...

ME SHUME

Makinacionet për të tërhequr Valdrin Pjetrin në mënyrë që të shpëtojë karrigen e Kryeministrit,

  Edi Rama është në dijeni se Valdrin Pjetri, kandidati për kryetar bashkie dhe drejtuesi politik i PS në Shkodër, ka qenë i dënuar për trafik droge në vitin 2003. ...

ME SHUME

Basha: Ne do të insistojmë në zgjidhje politike të krizës, që garanton zgjedhje të lira e të ndershme, me një qeveri tranzitore pa Edi Ramën kryeministër

  Hajduti nuk ka shkuar me pushime, hajdutëria vazhdon. Për të vjedhur qindra milionë euro, Edi Rama përdor metodën korruptive të fryrjes së kostove me disa herë dhe marrjes së ...

ME SHUME
50515254576063666972757881848790939699102105108111114117120123126129132135138141144147150153156159162165168171174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516519522