fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Edi Rama ta nisë ndëshkimin për ndërtimet nga Erion Veliaj, Sadri Abazi, Tom Doshi, Jurgis Çyrbja, Vladimir Kosta.

Edi Rama ta nisë ndëshkimin për ndërtimet nga Erion Veliaj, Sadri Abazi, Tom Doshi, Jurgis Çyrbja, Vladimir Kosta. DEKLARATË PARTIA DEMOKRATIKE, ORIOLA PAMPURI Në qendër të Tiranës, në këtë ndërtesë, ...

ME SHUME

Pasojat e tërmetit, PD dorëzon kallëzimin penal në SPAK për zyrtarët e lartë

  Partia Demokratike i është drejtuar Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion me një kallëzim penal lidhur me pasojat e tërmetit të 26 Nëntorit 2019.  Erjon Veliaj, Sandër Lleshaj, Artur Bushi, Vangjush ...

ME SHUME

Keqmenaxhimi i Albpetrol, kompania shtetërore e naftës fsheh të dhënat për humbjet. Favorizohen koncesionarët në dëm të interesit publik.

Keqmenaxhimi i Albpetrol, kompania shtetërore e naftës fsheh të dhënat për humbjet. Favorizohen koncesionarët në dëm të interesit publik.   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, LUAN BAÇI   Rreth 1 vit ...

ME SHUME

SPAK në rrezik për t’u kthyer shtojcë e PS. Me vendimin për të mos hetuar Edi Ramën në dosjen 184 të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër, Arben Kraja minoi besimin tek SPAK.

SPAK në rrezik për t’u kthyer shtojcë e PS. Me vendimin për të mos hetuar Edi Ramën në dosjen 184 të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër, Arben Kraja minoi besimin ...

ME SHUME

REAGIM I SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PARTISË DEMOKRATIKE GAZMENT BARDHI

REAGIM I SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PARTISË DEMOKRATIKE GAZMENT BARDHI Vendimi i hetuesit të komunzimit, Arben Kraja për të mos lejuar SPAK-un të hetojë Edi Ramën, Damian Gjiknurin, Pjerin Ndreun ...

ME SHUME

Rritja me 1200 përqind e kanabisit, dështim i Ramës. Salianji: Rama mbrojtës i  bosëve të krimit të organizuar.

DEKLARATË PARTIA DEMOKRATIKE, ERVIN SALIANJI     Propaganda e Edi Ramës ka paguar shtrenjtë brenda dhe jashtë vendit për ta prezantuar Shqipërinë si një vend në reforma të vazhdueshme në ...

ME SHUME

Në gjyq me Albana Vokshin për analizat e chekup-it korruptiv, Edi Rama refuzoi sot për herë të katërt të bëjë testin e drogës.

·        Në gjyq me Albana Vokshin për analizat e chekup-it korruptiv, Edi Rama refuzoi sot për herë të katërt të bëjë testin e drogës.   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ALBANA ...

ME SHUME

Bylykbashi: Opozita e angazhuar maksimalisht për të ecur me shpejtësi me drafte dhe propozime konkrete.

Bylykbashi: Opozita e angazhuar maksimalisht për të ecur me shpejtësi me drafte dhe propozime konkrete. DEKLARATË, OERD BYLYKBASHI, PAS MBLEDHJES SË KËSHILLIT POLITIK PËR REFORMËN ZGJEDHORE Sot u mblodh grupi ...

ME SHUME

PD çon në SPAK dosjen korruptive të koncesionit 120 milionë euro të checkup-it. SPAK të hetojë pa vonesë.

PD çon në SPAK dosjen korruptive të koncesionit 120 milionë euro të checkup-it. SPAK të hetojë pa vonesë kontratën që vjedh shqiptarët dhe provat e reja që faktojnë manipulimin me ...

ME SHUME

Mbyllja e aferës DH Albania, pa ndëshkimin e asnjë zyrtari, tregon implikimin Ramës dhe Gjiknurit në aferën korruptive dhe mbrojtjen e tyre nga Prokuroria. 

·        Mbyllja e aferës DH Albania, pa ndëshkimin e asnjë zyrtari, tregon implikimin Ramës dhe Gjiknurit në aferën korruptive dhe mbrojtjen e tyre nga Prokuroria. DEKLARATË PARTIA DEMOKRATIKE, AGRON SHEHAJ  ...

ME SHUME
262728303336394245485154576063666972757881848790939699102105108111114117120123126129132135138141144147150153156159162165168171174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516519