fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

24 May
0

Berisha: Protesta madhështore, bashkë me rrotën e avionit ra edhe Rama

Ish-Kryeministri Berisha përballë gazetarëve në emisionin “Fakt”, nga Çim Peka

Me Shume
23 May
0

Basha: Kjo është Shqipëria e punës, e nderit, e ligjit e integrimit

Shqiptarët të bashkuar dhe në këmbë kundër drogës: Rama largohu

Me Shume
23 May
0

Ina pedagoge, proteston kundër kartelit të drogës

Fjala e saj përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Me Shume
23 May
0

Fatjoni nga Lushnja, proteston kundër kartelit të drogës

Fjala e tij përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Me Shume
23 May
0

Ledioni, student për drejtësi në protestën e opozitës

Fjala e tij përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Me Shume
23 May
0

Johana, studentja për drejtësi në protestën e opozitës

Fjala e saj përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Me Shume
23 May
0

Sonja, maturante proteston përpara Kryeministrisë

Fjala e saj në protestë

Me Shume
22 May
0

Fjala e deputetit të PD Flamur Noka në Kuvend

Tё nderuar kolegё,   Kur filluan tё dalin disa tё vёrteta, reagimi I parё I kёsaj kupole kёtu, ishte mohimi sepse menduan se duke I mohuar do kapёrcejnё situatёn. Pastaj filluan tё zbardhen gjёrat pak mё shumё dhe u munduan ...

Me Shume
22 May
0

Fjala e ish-kryeministrit Berisha në Parlament për trafikun e drogës

“I nderuar zoti kryesues i seances, zonja deputete, zotërinj deputetë, të dashur qytetarë dhe qytetare, problemi që trajtojmë sot përbën për fat të keq, për këtë vend, që në një vit ka njohur shpunësim masiv të qytetarëve të saj, që ...

Me Shume
22 May
0

Fjala e deputetit të PD Ridvan Bode në Kuvend

Nuk është rastësi implikimi i qeverisë në trafiqet e drogës Prej disa javësh, mbarë opinion publik ndjehet çdo ditë e më shumë nën dëshpërimin që shkaktojnë njoftimet e përditshme për sasitë e mëdha të drogës që trafikohen e origjinojnë nga ...

Me Shume