fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

22 Aug
0

Basha: Katicat e Edi Ramës në Prokurori, Arta Marku dhe Donika Prela, po veprojnë si pjesë e grupit të strukturuar kriminal të “Rilindjes”

  Katicat e Edi Ramës në Prokurori, Arta Marku dhe Donika Prela, po veprojnë si pjesë e grupit të strukturuar kriminal të “Rilindjes” për të mbyllur dosjen 184 përpara krijimit të SPAK-ut.   Katicat e Edi Ramës duhet të ndiqen ...

Me Shume
21 Aug
0

Ja 5 arsyet pse Edi Rama nuk e do vetingun e politikanëve

  VIDEO-MESAZH I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Edi Rama kandidon kriminelë dhe e përdor krimin për të vjedhur zgjedhjet, sepse bashkë me krimin pasurohet duke vjedhur shqiptarët dhe pastruar paratë e krimit. Hajduti Psiqik përbën rrezik për jetën ...

Me Shume
21 Aug
0

Bardhi: Kalimi i dosjes nr.184 në Prokurorinë e Dibrës është praktikisht mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e zgjedhjeve.

  Kalimi i dosjes nr.184 në Prokurorinë e Dibrës është praktikisht mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e zgjedhjeve.   Duke marrë në mbrojtje organizatën kriminale të vjedhjes së zgjedhjeve në Dibër, provohet se përsa kohë Edi Rama është ...

Me Shume
21 Aug
0

Basha: PS e Shkodrës u dorëzua tek Tom Doshi dhe trafikanti Pëllumb Gjoka, bashkëpunëtor i Bandës së Bajrave.

  DEKLARATË E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Dje mbarë opinioni publik u njoh me debatin mes kupolës së PS në Shkodër nga ku del qartë se partinë që qeveris vendin, e drejton Tom Doshi, dhe se votat për ...

Me Shume
20 Aug
0

Basha: Rama me familjen dhe miqtë vodhën miliarda euro në 6 vjet.

  VIDEO-MESAZH I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Shqipëria po plaçkitet dhe po shkatërrohet nga Edi Rama me një grusht biznesmenësh grabitqarë që ndajnë paratë dhe pasuritë me njëri tjetrin. Edi Rama dhe këta oligarkë grabitqarë nuk bëjnë asgjë ...

Me Shume
19 Aug
0

Basha: Beteja e sotme në Shkodër është beteja e çdo shqiptari që nuk pranon dhunën, hajdutërinë dhe kriminelët e Edi Ramës

  DEKLARATË E KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Beteja e sotme në Shkodër është beteja e çdo shqiptari që nuk pranon dhunën, hajdutërinë dhe kriminelët e Edi Ramës, nuk pranon papunësinë, padrejtësinë dhe arrogancën e Hajdutit Psiqik. Qëllimi ynë ...

Me Shume
18 Aug
0

Të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit

  VIDEO-MESAZH I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Ai vjedh Shqipërinë me një bandë oligarkësh grabitqarë dhe pastron paratë e drogës dhe krimit. ...

Me Shume
17 Aug
0

Kaso: Pjerin Ndreu do të ikë me pranga në duar nga Bashkia e Lezhës.

  Reagon PD: Pjerin Ndreu do të ikë me pranga në duar nga Bashkia e Lezhës.   DEKLARATË E SEKRETARIT PËR ÇËSHTJET ZGJEDHORE, IVI KASO.     Reagimi i Pjerin Ndreu është ai i një trafikanti, që ndjehet i sigurtë ...

Me Shume
17 Aug
0

Video-mesazhi/Basha: Ja banda e kriminelëve dhe hajdutëve me të cilët Edi Rama ka zaptuar çdo pushtet për të vjedhur Shqipërinë.

  VIDEO-MESAZH I KRYETARIT TË PD, LULZIM BASHA   Ja banda e kriminelëve dhe hajdutëve me të cilët Edi Rama ka zaptuar çdo pushtet për të vjedhur Shqipërinë. Krimi dhe Edi Rama janë të pandashëm. Që të largojmë krimin duhet ...

Me Shume
16 Aug
0

Basha tek Unaza e Re: Koha për të garantuar pronën tuaj, pa shenjtërinë e së cilës nuk ka shoqëri të lirë, nuk ka shoqëri të zhvilluar

  Koha për të garantuar pronën tuaj, pa shenjtërinë e së cilës nuk ka shoqëri të lirë, nuk ka shoqëri të zhvilluar, dhe për të garantuar aty ku interesi publik kërkon zhvillimin, dëmshpërblimin sipas vlerës së tregut për çdo centimetër ...

Me Shume