fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

09 Dec
0

Të rinjtë demokratë në marshim proteste për ekzekutimin nga policia të 25 vjeçarit. PD: Sandër Lleshaj të ikë! Bashkë me Edi Ramën, është turpi i shoqërisë.

•             Të rinjtë demokratë në marshim proteste për ekzekutimin nga policia të 25 vjeçarit. PD: Sandër Lleshaj të ikë! Bashkë me Edi Ramën, është turpi i shoqërisë.     NJOFTIM PËR MARSHIMIN PROTESTË     Të rinjtë e Partisë Demokratike protestuan ...

Me Shume
09 Dec
0

Skandal i ri me fondet e rindërtimit. 5 nga 12 godina tek zona “5 maji” kthehen në zyra luksi për qeverinë dhe bashkinë. 

•       Skandal i ri me fondet e rindërtimit. 5 nga 12 godina tek zona “5 maji” kthehen në zyra luksi për qeverinë dhe bashkinë.   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, JORIDA TABAKU   Të dashur qytetarë, 5 nga 12 godina te zona ...

Me Shume
04 Dec
0

“Me helikopter ushtarak për fushatën e PS”, PD padit në SPAK Ministren e Mbrojtjes: Shpërdoroi detyrën për qëllime elektorale. Ja sa vjet burg rrezikon Olta Xhaçka.​

“Me helikopter ushtarak për fushatën e PS”, PD padit në SPAK Ministren e Mbrojtjes: Shpërdoroi detyrën për qëllime elektorale. Ja sa vjet burg rrezikon Olta Xhaçka.​ NJOFTIM PËR SHTYP I PARTISË DEMOKRATIKE DEKLARATAT E PLOTA TË ALBANA VOKSHIT DHE GENT ...

Me Shume
30 Nov
0

Heshtja fajtore e qeverisë për tenderin me 3-fishin e çmimit, PD: Askush nuk dontë shpëtojë nga përgjegjësia

  • Heshtja fajtore e qeverisë për tenderin me 3-fishin e çmimit, PD: Askush nuk dontë shpëtojë nga përgjegjësia DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ORJOLA PAMPURI   Të dashur qytetarë! Shumë prej jush sot mund të kenë marrë lekë borxh për ...

Me Shume
30 Nov
0

Denoncimi i PD, njerëzit u lanë pa shtëpi, për t’u përdorur në fushatë. Gent Strazimiri: Banesat individuale, premtim i pambajtur i Ramës dhe Veliajt

    ·       Denoncimi i PD, njerëzit u lanë pa shtëpi, për t’u përdorur në fushatë. Gent Strazimiri: Banesat individuale, premtim i pambajtur i Ramës dhe Veliajt DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, GENT STRAZIMIRI   Të dashur qytetarë, spektakli propagandistik i ...

Me Shume
30 Nov
0

Shqipëria është shpopulluar nga të rinjtë në 7 vite të Ramës në pushtet. Pandemia e gjeti Shqipërinë të braktisur nga rinia, në krizë të thellë, pas 7 vitesh gjunjëzim të ekonomisë dhe rrënim të shëndetësisë nga Rama.

   Shqipëria është shpopulluar nga të rinjtë në 7 vite të Ramës në pushtet. Pandemia e gjeti Shqipërinë të braktisur nga rinia, në krizë të thellë, pas 7 vitesh gjunjëzim të ekonomisë dhe rrënim të shëndetësisë nga Rama.   NJOFTIMI ...

Me Shume
28 Nov
0

KRYETARI I PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA, HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE DHE PËRMENDOREN E ISMAIL QEMALIT NË TIRANË

    P​ërkulemi me respekt para veprës dhe sakrificës të gjithë bijve dhe bijave të kombit tonë që sakrifikuan gjithçka në altarin e lirisë dhe të pavarësisë kombëtare. Sot është një ditë feste dhe gëzimi, por ajo na gjen ndryshe ...

Me Shume
26 Nov
0

1 vit pas tërmetit, shumë premtime, pak rezultate. PD: Qeveria po e përdor fatkeqësinë për të vjedhur dhe për zgjedhje. Koha e Edi Ramës ka mbaruar!

    1 vit pas tërmetit, shumë premtime, pak rezultate. PD: Qeveria po e përdor fatkeqësinë për të vjedhur dhe për zgjedhje. Koha e Edi Ramës ka mbaruar! DHURATA ÇUPI Si sot, një vit më parë, ishim të gjithë të ...

Me Shume
26 Nov
0

​Kryetari i PD Lulzim Basha ishte sot në familjen e Bujar Çukës në Thumanë

  ​Kryetari i PD Lulzim Basha ishte sot në familjen e Bujar Çukës në Thumane. 1 vit pas tërmetit të 26 nëntorit, dhimbja e familjes Çuka që humbi nënën dhe djalin në këtë tragjedi është e madhe. Familja e Bujar ...

Me Shume
17 Nov
0

Video me fakte që rrëzon mashtrimet e Edi Ramës kundër Bashës. Edi Paloka thirrje Ramës: Mjaft e keqpërdore Kosovën! Ja borxhi që Rama i ka Kosovës dhe shqiptarëve!

Video me fakte që rrëzon mashtrimet e Edi Ramës kundër Bashës. Edi Paloka thirrje Ramës: Mjaft e keqpërdore Kosovën! Ja borxhi që Rama i ka Kosovës dhe shqiptarëve!   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, NËNKRYETARI EDI PALOKA   Për Edi Ramën ...

Me Shume