fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

02 Jul
0

Edi Rama si kryetar i bandës 339-184, po përdor për represion ndaj shqiptarëve kupolën e Policisë së Shtetit, e cila është e njëjta bandë e Sigurimit të Shtetit që përdori diktatura në 2 korrik 1990.

Edi Rama si kryetar i bandës 339-184, po përdor për represion ndaj shqiptarëve kupolën e Policisë së Shtetit, e cila është e njëjta bandë e Sigurimit të Shtetit që përdori diktatura në 2 korrik 1990.   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ...

Me Shume
01 Jul
0

Basha: Qëndrimi ynë nuk ndryshon: Edi Rama duhet të largohet dhe të hetohen te gjithë ata që kanë manipuluar zgjedhjet me krimin

  Dje, më të bashkuar se kurrë, jo rreth një partie politike, por rreth vlerave europiane, për të cilat qëndrojmë si komb, ju hapët rrugën për t’i kthyer dinjitetin e nëpërkëmbur çdo shqiptari.   85% e shqiptarëve refuzuan regjimin e ...

Me Shume
01 Jul
0

Bylykbashi: Raporti i ODIHR u tregoi shqiptarëve se mungesa e zgjedhjes i ka bërë votimet e 30 qershorit nul

  ODIHR u tha shqiptarëve se ata nuk patën mundësi për të zgjedhur dhe se kandidatët e qeverisë nuk kishin rivalë.   Mungesa e zgjedhjes i ka bërë zgjedhjet e 30 qershorit nul.   Opozita do të vazhdojë të provojë ...

Me Shume
01 Jul
0

Asnjë alibi nuk fsheh dot krimin e Komisionit Qendror të Vjedhjeve për manipulimin e pjesëmarrjes në 30 Qershor.

Asnjë alibi nuk fsheh dot krimin e Komisionit Qendror të Vjedhjeve për manipulimin e pjesëmarrjes në 30 Qershor. Qëllimisht, për të zhdukur gjurmët e manipulimit, të dhënat nuk u nxorën nga sistemi online i përpunimit të të dhënave. Asnjë alibi, ...

Me Shume
01 Jul
0

Provohet zyrtarisht. Rama mbush kutitë e votimit dhe manipulon rezultatin.

  Provohet zyrtarisht. Rama mbush kutitë e votimit dhe manipulon rezultatin. DEKLARATË E SEKRETARIT PËR ÇËSHTJET ZGJEDHORE, IVI KASO Edi Rama po kryen një manipulim masiv të rezultatit të votimit të tij monist, ku vetë votoi, vetë numëroi, vetë vulosi. ...

Me Shume
30 Jun
0

Basha: Vullneti i qartë i shqiptarëve sot ka qenë braktisja e votimeve të paligjshme moniste.

  Shqiptarët braktisën në masë maskaradën e votimit një partiak të Edi Ramës. 85 për qind e votuesve të regjistruar refuzuan votimet e paligjshme moniste.   Edi Ramën sot e bojkotuan edhe socialistët, pasi për të sot votuan më pak ...

Me Shume
30 Jun
0

Dokumentohet operacioni kriminal. PS dhe Bashkia e Tiranës kapen me zë dhe me figurë duke blerë votues.

Dokumentohet operacioni kriminal. PS dhe Bashkia e Tiranës kapen me zë dhe me figurë duke blerë votues.      DEKLARATË E NËNKRYETARIT TË PD, EDI PALOKA   Përtej panoramës që po u kujton sot shqiptarëve votimet për partinë si në ...

Me Shume
29 Jun
0

Basha: Ngrijeni zërin nesër në protesta në rrugë dhe në sheshe! Sfidojeni regjimin kudo! Në mënyrë paqësore!

  Nesër në Shqipëri nuk ka zgjedhje. Nesër nuk do të ketë liri dhe nuk do të ketë shprehje vullneti. Nesër do të shkelet Kushtetuta dhe ligji në një proces antikushtetues dhe thellësisht kriminal.   Shumë donin që nesër të ...

Me Shume
29 Jun
0

Edi Rama ndëshkon për karrigen e tij edhe invalidët me heqjen e bukës së gojës nëse nuk votojnë regjimin në ikje të tij.

Edi Rama është i gatshëm të ndëshkojë për karrigen e tij edhe invalidët, me heqjen e bukës së gojës nëse nuk votojnë regjimin në ikje të tij. Partia Demokratike fton çdo qytetar të mos bie pre e provokimeve të Edi ...

Me Shume
29 Jun
0

Dibra është prova më e qartë e dhunës shtetërore. Policë, forca speciale të ushtrisë me maska, pa identifikim, kanë dhunuar e terrorizuar gjatë natës qytetarët.  

·        Dibra është prova më e qartë e dhunës shtetërore. Policë, forca speciale të ushtrisë me maska, pa identifikim, kanë dhunuar e terrorizuar gjatë natës qytetarët. ·        Dhuna shtetërore në Dibër organizohet nga e njëjta bandë shtetëroro-kriminale që ka dalë ...

Me Shume