fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

Heshtja e Edi Ramës, prova se ai është ideatori i kërcënimit të gjykatësit të Strasburgut 

Gjyqtari i Strasburgut rrezoi justifikimin e Denar Bibës dhe Edi Ramës, duke e denoncuar shantazhin tek kreu i Gjykatës  Heshtja e Edi Ramës, prova se ai është ideatori i kërcënimit ...

ME SHUME

Audio regjistrimi i Denar Bibës, kandidat për anëtar të Gjykatës Kushtetuese, provë e kapjes së drejtësisë nga Edi Rama

Shantazhimi dhe kërcënimi i papreçedentë i gjykatësit të Strasburgut në emër të krahut të djathtë të Edi Ramës, provon funksionomin e qeverisë si organizatë mafioze.   Audio regjistrimi i Denar Bibës, ...

ME SHUME

Zbulohen dokumentat;Rama i jep 15.6 milionë Euro tendera baxhanakut të tij  

Zbulohen dokumentat;Rama i jep 15.6 milionë Euro tendera baxhanakut të tij   Deklaratë e Partisë Demokratike, n/kryetarja e Komisionit të Ekonomisë, Jorida Tabaku Në Shqipëri, mund të fitosh një tender publik vetëm nëse ...

ME SHUME

Miku trafikant droge i Taulant Ballës, Edmond Bego ka përfituar pasuri publike nga ministrat e Ramës

· Miku trafikant droge i Taulant Ballës, Edmond Bego ka përfituar pasuri publike nga ministrat e Ramës · Zbulohet leja minerare firmosur nga Damian Gjiknuri për ish-anëtarin e bandës së ...

ME SHUME

Betonizimi i Liqenit të Tiranës është afera e radhës kriminalo-korruptive e Ramës dhe Veliajt. 

Betonizimi i Liqenit të Tiranës është afera e radhës kriminalo-korruptive e Ramës dhe Veliajt.  Deklaratë e zëdhënëses Ina Zhupa Rama dhe Veliaj kanë përgatitur fillimin e një krimi tjetër mjedisor ...

ME SHUME

Zbulohet leja minerare firmosur nga Damian Gjiknuri për ish-anëtarin e bandës së Lushnjës 

Miku trafikant droge i Taulant Ballës, Edmond Bego ka përfituar pasuri publike nga ministrat e Ramës  Zbulohet leja minerare firmosur nga Damian Gjiknuri për ish-anëtarin e bandës së Lushnjës  Deklaratë ...

ME SHUME

Prokuroria po ndjek skenarin e Edi Ramës duke heshtur dhe duke mos nisur hetimet për Taulant Ballën

Prokuroria po ndjek skenarin e Edi Ramës duke heshtur dhe duke mos nisur hetimet për Taulant Ballën, mikun e tij trafikant droge dhe këdo që ka shkelur ligjin e prokurimit ...

ME SHUME

Miku trafikant droge i Taulant Ballës ka përfituar miliona euro nga buxheti i shtetit në kundërshtim me ligjin e prokurimit publik

·         Miku trafikant droge i Taulant Ballës ka përfituar miliona euro nga buxheti i shtetit në kundërshtim me ligjin e prokurimit publik.   ·         Ligji skualifikon nga gara çdo ofertues, të ...

ME SHUME

Erion Veliaj po hesht dhe po përdor vartësit për të manipuluar opinionin publik për zjarre të qëllimshme në çerdhe

Një javë nga shpërthimi i bombolës së gazit në çerdhen nr. 14 në “Ali Demi” dhe tre dite nga zjarri në çerdhen nr. 16 në Blloku, jo vetëm nuk ka ...

ME SHUME

Miku i Taulant Ballës, kompania e trafikantit të drogës u pagua 10 milionë euro për punimet në Tiranë – Elbasan

Tre vjet më parë, si në këtë kohë, i shtrenguar nga presioni ndërkombëtar, Edi Rama u detyrua të nxjerrë një nga një kriminelet e tij nga parlamenti. Por kjo ishte ...

ME SHUME
101102103105108111114117120123126129132135138141144147150153156159162165168171174177180183186189192195198201204207210213216219222225228231234237240243246249252255258261264267270273276279282285288291294297300303306309312315318321324327330333336339342345348351354357360363366369372375378381384387390393396399402405408411414417420423426429432435438441444447450453456459462465468471474477480483486489492495498501504507510513516