fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

21 Jan
0

Emërimi antikushtetues dhe i paligjshëm i Artur Metanit është kapja e plotë e sistemit të drejtësisë nga Edi Rama.

Emërimi antikushtetues dhe i paligjshëm i Artur Metanit është kapja e plotë e sistemit të drejtësisë nga Edi Rama. DEKLARATË PARTIA DEMOKRATIKE, SEKRETARI PËR ÇËSHTJET LIGJORE, ÇLIRIM GJATA Dje parlamenti ilegjitim, i dalë nga vota e vjedhur dhe e blerë ...

Me Shume
20 Jan
0

Artur Metani,  shërbëtor i Edi Ramës në drejtësi. Emërimi i tij vulos dështimin e reformës, kapjen dhe  politizimin e drejtësisë.

Artur Metani,  shërbëtor i Edi Ramës në drejtësi. Emërimi i tij vulos dështimin e reformës, kapjen dhe  politizimin e drejtësisë. DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE Sot u emërua si Inspektor i Lartë i Drejtësisë vartësi i Edi Ramës, vëllai i ish ...

Me Shume
20 Jan
0

Pas dënimit të dy bashkëpunëtorëve për financimin e paligjshëm të fotos 80 mijë usd me Barack Obamën, Edi Rama duhet të merret si i pandehur.

Pas dënimit të dy bashkëpunëtorëve për financimin e paligjshëm të fotos 80 mijë usd me Barack Obamën, Edi Rama duhet të merret si i pandehur. DEKLARATË PARTIA DEMOKRATIKE, ENKELEJD ALIBEAJ Edi Rama po dështon në strategjinë për të akuzuar opozitën ...

Me Shume
19 Jan
0

Bien maskat për Erion Veliajn, mencat sociale mjet propagande, jo në ndihmë të njerëzve në nevojë.

Bien maskat për Erion Veliajn, mencat sociale mjet propagande, jo në ndihmë të njerëzve në nevojë. Refuzohet ushqimi për të pastrehët pa ngritur më parë një komision verifikimi dhe pa dorëzuar shumë dokumenta. DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ORJOLA PAMPURI  Erion ...

Me Shume
18 Jan
0

·         Vëllai i shefit të policisë, pjesë e dosjes 184, në krye të trafikut të drogës, provë e qartë se Edi Rama mbështet krimin për të vjedhur zgjedhjet

·         Vëllai i shefit të policisë, pjesë e dosjes 184, në krye të trafikut të drogës, provë e qartë se Edi Rama mbështet krimin për të vjedhur zgjedhjet DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ENKELEJD ALIBEAJ Arrestimi i përsëritur për trafik droge ...

Me Shume
18 Jan
0

“Dosja 184 duhet të transferohet në SPAK”, PD: të hetohet për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër grupi instruktuar kriminal i drejtuar nga Edi Rama dhe Damian Gjiknuri

“Dosja 184 duhet të transferohet në SPAK”, PD: të hetohet për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër grupi instruktuar kriminal i drejtuar nga Edi Rama dhe Damian Gjiknuri Partia Demokratike i kërkoi informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, të ...

Me Shume
18 Jan
0

· Raporti i Bankës Botërore nxjerr zbuluar mashtrimin e  Ramës me energjinë elektrike: 43% e kompanive e identifikojnë si pengese për të bërë biznes

· Raporti i Bankës Botërore nxjerr zbuluar mashtrimin e  Ramës me energjinë elektrike: 43% e kompanive e identifikojnë si pengese për të bërë biznes   DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ENO BOZDO   Kjo periudhe thatësirë po u fakton shqiptareve se ashtuquajtura ...

Me Shume
17 Jan
0

Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e Edi Ramës.

Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e Edi Ramës. DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PARTISË DEMOKRATIKE, GAZMENT BARDHI Vendimi i Edi Ramës për të shpëtuar nga burgu kriminelët më të rrezikshëm ...

Me Shume
17 Jan
0

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë del me humbje, shqiptarët paguajnë fatura më të shtrenjta, por klientët dhe miqtë e Ramës pasurohen me miliona euro në vit nga kompania me humbje.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë del me humbje, shqiptarët paguajnë fatura më të shtrenjta, por klientët dhe miqtë e Ramës pasurohen me miliona euro në vit nga kompania me humbje.  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, SEKRETARI I BURIMEVE NJERËZORE, ERVIN MINAROLLI ...

Me Shume
17 Jan
0

“Kush e ka rradhën”, Gazment Bardhi publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale: Rama përgjegjës kryesor.

DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM, GAZMENT BARDHI   Kush është i rradhës?   Edi Rama nuk mund të fshihet pas përgjegjësisë ligjore personale të 5 kryebashkiakëve ilegjitimë të emëruar prej tij, Valdrin Pjetrit të Shkodrës, Agim Kajmakut të Vorës, Mark ...

Me Shume