fbpx

Category Archives: Lajmi fundit

28 Jul
0

Basha uron besimtarët mysliman për festën e Fiter Bajramit

Basha: ”Uroj që ky muaj reflektimi, të na japë forcë dhe vizion për vendime të drejta që i duhen vendit”

Me Shume
27 Jul
0

PD: Reklamat e kushtueshme të Ramës, një mashtrim më shumë për 300 ditët

Deklarata e zëdhënëses Laura Vorpsi

Me Shume
27 Jul
0

PD: Krimi në Parlament, e papranueshme heshtja e Ramës

Deklaratë e deputetit Luçiano Boçi

Me Shume
27 Jul
0

Deklarata e Partisë Demokratike

Partia Demokratike ka mbajtur sot një qëndrim në lidhje me ndarjen territoriale.

Me Shume
26 Jul
0

PD: 16 ditë heshtje, Rama 16 herë fajtor për inkriminimin e Parlamentit

Deklaratë e deputetit Gjergji Papa

Me Shume
26 Jul
0

Basha takon Mogherinin: Kapja e institucioneve dhe dhunimi i opozitës, qeveria Rama-Meta përgjegjëse për krizën në vend

Kryetari i Partisë Demokratike:Mirënjohje Italisë për mbështetjen pa rezerva ndaj Shqipërisë

Me Shume
25 Jul
0

PD: Rama injoron thirrjet për drejtësinë, kap shkollën e Magjistraturës

Deklaratë e deputetit Eduard Halimi

Me Shume
25 Jul
0

PD: 15 ditë heshtje, Rama solli krimin në Parlament

Deklaratë e deputetit të PD, Ardian Turku

Me Shume
25 Jul
0

PD: Policia dhunon familjen dhe pronën e saj

Koordinatori Salianji denoncon rastin flagrant të familjes së dhunuar fizikisht në Kombinat nga Policia e Shtetit

Me Shume
24 Jul
0

PD: Rama promovon Ndokën, pas sulmit ndaj opozitës e vë në rreshtin e parë

Edi Rama prej dy javësh hesht, për agresionin banditesk ndaj përfaqësuesve të opozitës në parlament. Prej dy javësh hesht Edi Rama edhe pse u publikua dosja e plotë e lidhjeve të tij kriminale dhe e depërtimit të trafikut të qënieve ...

Me Shume