Category Archives: Lajmi fundit

11 Aug
0

PD: Marrëveshja e CEZ, Rama fali shkeljet e shpërdorimet e drejtuesve të kompanisë

Deklaratë e deputetit, Eduard Halimi

Me Shume
11 Aug
0

PD: Ekspertët ndërkombëtarë, Kodi IMEI, fundi i privatësisë, mbroni veten tuaj!

“Kodi IMEI, fundi i privatësisë, mbroni veten tuaj”! “Nëse dikush ka akses në kodin tuaj IMEI, qoftë edhe për pak minuta, jeta juaj kthehet në një libër të hapur për të gjithë”. “Përgjimi kërkon dy gjëra; Kodin IMEI për telefonin ...

Me Shume
10 Aug
0

PD: Heshtja e Ramës, dëshmi e gjallë e inkriminimit

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
10 Aug
0

PD: Duhet ligjshmëri dhe transparencë për universitetet, skema e Ramës korruptive

Deklaratë e deputetit Genc Pollo

Me Shume
09 Aug
0

PD: Rama, 30 ditë heshtje para provave të inkriminimit

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
09 Aug
0

PD: Korriku, përkeqësim i rendit dhe sigurisë në çdo drejtim

Deklaratë e deputetit Arben Ristani

Me Shume
09 Aug
0

PD: Kryekontrollorja e universiteteve me doktoraturë false

Denoncim i koordinatorit Ervin Salianji

Me Shume
09 Aug
0

Reforma në arsim, pasojë e injorancës dhe babëzisë së qeverisë!

Berisha: Përshëndetje! Jam sot para jush për një problem që, në bindjen time, është themelor për çdo komb, shoqëri dhe çdo vend, problem që nuk ka një të dytë më të rëndësishëm se atë, problemin e arsimit të lartë.

Me Shume
08 Aug
0

PD: IMEI, qeveria thellon mashtrimin

Deklaratë e këshilltarit ligjor të grupit parlamentar të Partisë Demokratike

Me Shume
08 Aug
0

PD: Rama në ditën e 29 të heshtjes për aleancën me krimin

Deklaratë e deputetit Besnik Dusha

Me Shume