Category Archives: Lajmi fundit

16 Aug
0

PD: Skandali i favorit seksual, fytyra e pushtetit që kanë instaluar Rama-Meta-Kokëdhima

Deklaratë e koordinatorit Ervin Salianji

Me Shume
16 Aug
0

PD: Skandali Kokëdhima, të ndalet presioni ndaj viktimave dhe manipulimi i rrethanave

Deklaratë e deputetit Arben Ristani ku i kërkohet policisë dhe prokurorisë të ndalojnë tentativat për manipulim të çështjes. News 24, ka lajmëruar transmetimin në 19.00 të videos ku njeriu i Koço Kokëdhimës kërkon favore seksuale në këmbim të punësimit.  

Me Shume
16 Aug
0

PD: Shteti shqiptar kishte gjithë faktet në favor për të fituar ndaj CEZ

Deklaratë e deputetit Shrefedin Shehu

Me Shume
16 Aug
0

PD: Rama mbron falsifikatoren, i paraprin falsifikimeve të tjera

Deklaratë e deputetit Genc Pollo

Me Shume
16 Aug
0

PD: Rama, 37 ditë heshtje për faktet tronditëse të inkriminimit të parlamentit

Deklaratë e deputetit Roland Keta

Me Shume
15 Aug
0

PD: Rama mbron falsifikimin, i shmanget faktit

Edi Rama del hapur në mbrojtje të një falsifikimi, të një mashtrimi që është vepër penale. Kryekontrollorja e tij për arsimin, rezulton se ka një diplomë false për doktoraturën e saj, dhe që e ka përdorur këtë dokument në aplikimet ...

Me Shume
15 Aug
0

PD: Rritet pasiguria, policia e angazhuar me urdhëra politike për interesa private

Deklaratë e koordinatorit Salianji

Me Shume
15 Aug
0

PD: 36 ditë nga dhuna ndaj opozitës, nuk do lejojmë standardin e heshtjes

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
14 Aug
0

PD: Ministrja e Arsimit duhet të mbajë përgjegjësi për mashtrimin e Kryeinspektores

Prononcim për mediat i deputetit Genc Pollo

Me Shume
14 Aug
0

PD: IMEI, të gjithë kundër ndërhyrjes së qeverisë në privatësinë e qytetarëve

Sa më shumë shtohen reagimet për çështjen e ruajtjes së privatësisë, IMEI-t të telefonit, aq më qesharake bëhen argumentat e qeverisë. Shoqëria civile tek ne, ekspertët ndërkombëtarë, Gjykata e Drejtësisë së Luksemburgut, shprehen absolutisht kundër marries nga qeveria të IMEI-T, ...

Me Shume