Category Archives: Lajmi fundit

10 Aug
0

PD: Heshtja e Ramës, dëshmi e gjallë e inkriminimit

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
10 Aug
0

PD: Duhet ligjshmëri dhe transparencë për universitetet, skema e Ramës korruptive

Deklaratë e deputetit Genc Pollo

Me Shume
09 Aug
0

PD: Rama, 30 ditë heshtje para provave të inkriminimit

Deklaratë e Partisë Demokratike

Me Shume
09 Aug
0

PD: Korriku, përkeqësim i rendit dhe sigurisë në çdo drejtim

Deklaratë e deputetit Arben Ristani

Me Shume
09 Aug
0

PD: Kryekontrollorja e universiteteve me doktoraturë false

Denoncim i koordinatorit Ervin Salianji

Me Shume
09 Aug
0

Reforma në arsim, pasojë e injorancës dhe babëzisë së qeverisë!

Berisha: Përshëndetje! Jam sot para jush për një problem që, në bindjen time, është themelor për çdo komb, shoqëri dhe çdo vend, problem që nuk ka një të dytë më të rëndësishëm se atë, problemin e arsimit të lartë.

Me Shume
08 Aug
0

PD: IMEI, qeveria thellon mashtrimin

Deklaratë e këshilltarit ligjor të grupit parlamentar të Partisë Demokratike

Me Shume
08 Aug
0

PD: Rama në ditën e 29 të heshtjes për aleancën me krimin

Deklaratë e deputetit Besnik Dusha

Me Shume
07 Aug
0

PD: Drejtësia nën presionin e Ramës, jep vendime të padrejta

Deklaratë e deputetit Bylykbashi për aplikimin e standarteve të ndryshme, masa të buta për të zgjedhurit socialistë dhe masa maksimale të ashpra për të zgjedhurit demokratë

Me Shume
07 Aug
0

Basha: Kemi nisur rrugën e fitores, demokratët më të fortë e më të bashkuar se kurrë

-Jemi të lidhur nga baza në majë të piramidës partiake me fijet e respektit dhe solidaritetit politik dhe njerëzor. -Kryetarët e degëve të Partisë Demokratike do të dinë të jenë modeli i drejtuesve që bashkojnë në një, respektin me autoritetin, ...

Me Shume