Category Archives: Lajmi fundit

16 Qer
0

Basha: Drejtuesit e PD do të reflektojnë vlerat e demokracisë, lirisë, sundimit të ligjit

Kryetari i PD merr pjesë në Kuvendin Zgjedhor të degës së Lushnjës 

Read More
15 Qer
0

PD: I dënuari për drogë, gjen strehë në Ministrinë e Brendshme

Zëdhënësja Vorpsi denoncon emërimin e personit me precedent penal si bashkëpunëtor të Drejtorit për Rendin Publik

Read More
15 Qer
0

Basha: Garë e hapur, qarkullim i sigurtë i elitave

Kryetari i Partisë Demokratike deklaron në Kuvendin zgjedhor të Sarandës se kriminalizimit të qeverisë do i përgjigjemi me intelektualët më të mirë.

Read More
14 Qer
0

Basha: Ne do jemi shkolla e vlerave, qeveria promovon trafikantët

Kryetari i PD, Lulzim Basha merr pjesë në Kuvendin Zgjedhor të degës së Matit, ku u zgjodh kryetari i saj i ri

Read More
13 Qer
0

Basha i bashkohet peligrinazhit në Kishën e Shna-Nout në Laç

“Një urim për të gjithë besimtarët që kanë bërë peligrinazhin në Kishën e Shna- Nout, në veccanti për ata që kanë ardhur sot këtu por edhe për të gjithë besimtarët katolikë anembanë Shqipërisë, për të gjithë besimtarët e Zotit, për ...

Read More
13 Qer
0

Basha: Vota juaj, i vetmi pushtet në Partinë Demokratike

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha merr pjesë në analizën e PD-së së Fierit

Read More
13 Qer
0

PD: Rama dhe Meta në krah të të inkriminuarve, ndalojnë hetimin për administratën

Deklaratë e deputetit, Eduard Halimi

Read More
13 Qer
0

Bylykbashi:Maxhoranca shkeli ligjin për komisionet hetimore

Fjala në Kuvend e deputetit të PD Oerd Bylykbashi

Read More
12 Qer
0

Fjala në Kuvend e ish kryeministrit Sali Berisha:

Zonja deputete, Zotërinj deputetë,

Read More
12 Qer
0

Kruja: Maxhoranca, kontroll politik mbi Forcat e Armatosura

Fjala në Kuvend e deputetit të PD Keltis Kruja:

Read More