Category Archives: Lajmi fundit

10 Kor
0

Basha: Dyshja Rama–Meta ka ndërtuar një infrastrukturë dhune për t’i mbyllur gojën opozitës

Kryetari i Partisë Demokratike: Do të vazhdojmë ta bëjmë këtë betejë me një përballje dhëmbë për dhëmbë dhe sy për sy me krimin, derisa e keqja të mposhtet dhe e mira të triumfojë

Read More
10 Kor
0

Berisha: Ky parlament i mbushur me vrasës, trafikant, kriminel, përdhunues, që drejtohet nga kreu i meduzës së krimit të organizuar Edi Rama

Berisha: “Gjykoj se për opozitën nuk ka më vend në këtë parlament. Unë gjykoj se ky parlament i mbushur me vrasës, trafikant, kriminel, përdhunues, që drejtohet nga kreu i meduzës së krimit të organizuar Edi Rama, është i papajtueshëm me ...

Read More
10 Kor
0

Basha: Demokratët do t’i fitojnë sërisht sfidat e vendit

Kryetari i PD Lulzim Basha mori pjesë në Kuvendin Zgjedhor të PD-së në Vlorë

Read More
09 Kor
0

PD: Rama-Meta, duan drejtësinë nën kontroll që të mos hetohen për korrupsionin dhe krimin ku janë zhytur

Deklaratë e deputetit të Partisë Demokratike, Eduard Halimi

Read More
09 Kor
0

PD: Vëllai i deputetit në kërkim ndërkombëtar, a ka dijeni Edi Rama?

Zëdhënësja Vorpsi denoncon rastin dhe lajmëron fakte në ditët në vazhdim

Read More
09 Kor
0

Basha: 300 ditë, Rama-Meta korrupsion politik dhe emërime kriminale

Kryetari i PD Lulzim Basha mori pjesë në Kuvendin Zgjedhor të PD-së në Pukë.

Read More
08 Kor
0

Basha: Rama-Meta 300 ditë, asnjë vend të ri pune

Kryetari i PD, Lulzim Basha merr pjesë në Kuvendin Zgjedhor të degës së Malësisë së Madhe: “Ekonomia në krizë, shqiptarët më të varfër”.

Read More
08 Kor
0

PD: Reagimi i Ministrisë, sërish fshehje e ngjarjes

Zëdhënësja Vorpsi shtron 3 pyetje në lidhje me mbulimin e aksidentit të eskortës së Kryetarit të Kuvendit, që solli vdekjen e 19 vjeçarit

Read More
08 Kor
0

PD: Eskorta përplas për vdekje 19 vjeçarin, Ilir Meta fsheh ngjarjen

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi, denoncon ngjarjen e rëndë dhe sjelljen kriminale me mbulimin e lajmit

Read More
08 Kor
0

PD: Rama, asnjë vizion për arsimin vetëm gjuhë urrejtjeje

Prononcim për mediat i Kryetarit të Komisionit Parlamentar të Medias dhe Edukimit, Genc Pollo

Read More