Category Archives: Lajmi fundit

25 Maj
0

PD: Rama dhe Meta përkujtojnë fashizmin e kuq të Enverit

Deputeti Strazimiri dënon provokimin e djeshëm të mazhorancës me celebrimin e Kongresit të Përmetit që instaloi luftën e klasave dhe kalvarin e persekutimit të shqiptarëve

Read More
24 Maj
0

Berisha: Protesta madhështore, bashkë me rrotën e avionit ra edhe Rama

Ish-Kryeministri Berisha përballë gazetarëve në emisionin “Fakt”, nga Çim Peka

Read More
23 Maj
0

Basha: Kjo është Shqipëria e punës, e nderit, e ligjit e integrimit

Shqiptarët të bashkuar dhe në këmbë kundër drogës: Rama largohu

Read More
23 Maj
0

Ina pedagoge, proteston kundër kartelit të drogës

Fjala e saj përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Read More
23 Maj
0

Fatjoni nga Lushnja, proteston kundër kartelit të drogës

Fjala e tij përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Read More
23 Maj
0

Ledioni, student për drejtësi në protestën e opozitës

Fjala e tij përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Read More
23 Maj
0

Johana, studentja për drejtësi në protestën e opozitës

Fjala e saj përpara protestuesve dhe kryeministrisë

Read More
23 Maj
0

Sonja, maturante proteston përpara Kryeministrisë

Fjala e saj në protestë

Read More
22 Maj
0

Fjala e deputetit të PD Flamur Noka në Kuvend

Tё nderuar kolegё,   Kur filluan tё dalin disa tё vёrteta, reagimi I parё I kёsaj kupole kёtu, ishte mohimi sepse menduan se duke I mohuar do kapёrcejnё situatёn. Pastaj filluan tё zbardhen gjёrat pak mё shumё dhe u munduan ...

Read More
22 Maj
0

Fjala e ish-kryeministrit Berisha në Parlament për trafikun e drogës

“I nderuar zoti kryesues i seances, zonja deputete, zotërinj deputetë, të dashur qytetarë dhe qytetare, problemi që trajtojmë sot përbën për fat të keq, për këtë vend, që në një vit ka njohur shpunësim masiv të qytetarëve të saj, që ...

Read More