fbpx

Category Archives: video

Edi Rama ka dështuar

Edi Rama 🤡 nuk dëgjonte kur opozita denonconte kanabizimin e vendit 🚭. Edi Rama 🃏 nuk dëgjonte kur media shqiptare 🇦🇱 dhe ajo ndërkombëtare 🌍 publikonin shifrat alarmante të mbjelljes ...

ME SHUME

Objektivi i opozitës: Largimi i kësaj qeverie përmes zgjedhjeve të parakohshme të lira dhe të ndershme

· Dita e djeshme shënon hapin e parë për përfundimin me sukses të procesit të diktuar nga udhërrëfyesi të Bundestagut që do ta çojë Shqipërinë drejt zgjedhjeve parlamentare të lira ...

ME SHUME

Zgjidhja e krizës do të vijë përmes zgjedhjeve të parakohshme.

· Reforma zgjedhore del jashtë parlamentit. Zgjidhja e krizës politike do të vijë përmes zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në një ditë me zgjedhjet lokale. DEKLARATAT E KRYETARIT TË PD, LULZIM ...

ME SHUME

Shqipëria meriton një të ardhme Europiane.

Shqipëria sot gjendet në udhëkryq. Ne nuk mundet të përballojmë çmimin e lartë të katër vite të tjera si këto që lamë pas. Shqipëria meriton një të ardhme më të ...

ME SHUME

Premtoi legalizim falas, po shkatërron pa dëmshpërblim.

Premtoi legalizim falas por shkatërroi qindra banesa dhe nxorri mijëra fëmijë dhe të moshuar në mes të katër rrugëve. Për të vjedhur paratë e taksave dhe grabitur pronat e tyre, ...

ME SHUME

Rama vodhi dhe largoi nga vendi 300 mijë shqiptarë

Premtoi 300 mijë vende pune, por i përzuri nga Shqipëria më shumë se 300 mijë shqiptarë. Miliarda euro janë vjedhur, abuzuar dhe shpërdoruar nga Hajduti Psiqik këto 6 vjet, të ...

ME SHUME

Gati të ofrojmë një platformë kombëtare për daljen e vendit nga kriza.

Siç mund ta merrni me mend, tema kryesore e diskutimit ka qenë raporti i OSBE/ODIHR-it, i cili rrëzoi farsën e 30 qershorit. Është më shumë se një raport zgjedhor, pothuajse ...

ME SHUME

Raporti final i OSBE/ODIHR rrëzoi farsën e Edi Ramës me votimet e 30 qershorit.

Raporti i OSBE/ODIHR e ka rrëzuar farsën e 30 qershorit në çdo aspekt.   Raporti tregon se 30 qershori ishte procesi më problematik dhe më i pandershëm i dy dekadave ...

ME SHUME

Largimi i Edi Ramës, kusht i panegociueshëm për qeveri tranzitore

Mirënjohjen më të thellë për ju, qytetare e qytetarë të Tiranës e të të gjithë Shqipërisë për këtë protestë të pashoqe në historinë e pluralizmit, në historinë e Shqipërisë moderne. ...

ME SHUME

Ora e Shqipërisë si gjithë Europa po troket.

Ora e Shqipërisë së lirë po troket, tik-tak, tik-tak, tik-tak. Kjo është ora për të cilën mijëra shqiptarë kanë ëndërruar, ora e bekuar e shpresës, ora e bekuar e besimit ...

ME SHUME
12369