Category Archives: video

06 Shk
0

Perballje, rezistencë, betejë totale

Me gjithë sa kemi në dorë kundër kësaj të keqe që ka pushtuar vendin tonë

Read More
26 Jan
0

Sajmir Tahiri koka e trafikut te droges!

Protesto kunder narko-mafias qeveritare. Me 27 janar!

Read More
26 Jan
0

Rama 1 miliard euro miqve te tij!

Rama u ka dhene miqve te tij, 1 miliard euro koncesione. 400 milione euro shpenzime luksi, shteti i Rames i sherben vetem krimit dhe miqve te tij te lidhur me krimin!

Read More
26 Jan
0

Skamja qe prodhon Edi Rama

Protesto me 27 Janar, kunder varferise dhe skamjes. Per femijet dhe mireqenien e tyre!

Read More
26 Jan
0

Rama ndërtoi skemën e shitjes së ARMO-s për t’u pasuruar

Rama u pasurua duke shitur 220 milionë euro naftë, duke i falur kompanisë borxhin 100 milionë euro dhe duke lejuar mospagimin e taksave në shumën e 50 milionë eurove gjatë vitit 2017. Video tregon se Partia Demokratike e denoncoi skemën ...

Read More
26 Jan
0

Rama mbron Sajmir Tahirin, sepse mbron krimin!

Rama mbron Sajmir Tahirin, mbron trafikun e drogës. Nuk ka drejtesi, as Europë, nese Tahiri dhe policia e inkriminuar nuk japin llogari para drejtesise! Protesto per drejtesine e barabarte per te gjithe! Protesto me 27 janar!

Read More
22 Jan
0

Rama i jep 20 milion euro Vilma Nushit.

Rama i jep 20 milion euro Vilma Nushit, shqiptaret vuajne mungesen e ilaçeve. Protesto me 27 Janar!

Read More
22 Jan
0

Edi Rama shpenzon 400 milione euro per fasada.

Edi Rama shpenzon 400 milione euro per fasada, 290 mije shqiptare vuajne per buke. Protesto me 27 Janar!

Read More
22 Jan
0

Rama shpenzon 400 mije dollare per luks.

Rama shpenzon 400 mije dollare per luks, 1 ne 10 femije shqiptare vuan per ushqim. Protesto me 27 Janar!

Read More
22 Jan
0

Rama mbron me ligj deputetet e korruptuar!

Rama mbron me ligj deputetet e korruptuar! Protesto me 27 Janar!

Read More