Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me qytetarët dhe këtë mëngjes është ndalur në zonën e Tufinës në Tiranë.

Ditën e ka nisur me një kafe mëngjesi me banorë të lagjes Tufinë të kryeqytetit.

Me një foto të postuar në FB, kreu demokrat ka përshëndetur ndjekësit e tij duke u uruar një të dielë të bukur.