Tags: "turi"

23 Nov
0

Turi i takimeve me qytetarë, kreu i PD Lulzim Basha ndalet sot në Gramsh

  Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha,  ishte sot në Gramsh,  duke vijuar në këtë njësi turin e tij të takimeve me qytetarët në të gjithë Shqipërinë. Kontaktin e parë gjatë paradites e kishte me banorët dhe bizneset e vogla ...

Me Shume
07 Nov
0

Turi i takimeve në të gjithë Shqipërinë, kreu i PD Lulzim Basha ndalet sot në Kurbin

Kryetari i PD, Lulzim Basha, vijoi edhe këtë javë të jetë pranë njerëzve në kuadër të turit të tij në të gjithë Shqipërinë. Basha do ta ndajë ditën e sotme me qytetarët e Kurbinit ku do të zhvillojë takime të ...

Me Shume
27 Oct
0

Turi i takimeve me qytetarë/ Kreu i PD, Lulzim Basha ndalet sot në Njësinë 12 në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar turin e tij të takimeve me qytetarët, duke u ndalur sot me banorët e Njësisë 12 në Tiranë. Kafenë e mëngjesit, kryetari i PD, e ndau me banorët të zonës së Kopshtit ...

Me Shume
14 Oct
0

Turi i takimeve/ Basha nis ditën me banorë dhe sipërmarrës në njësinë administrative 6, në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  këtë të shtunë është ndalur në Tiranë për të ndarë ditën me qytetarët dhe sipërmarrësit në Njësinë Administrative 6. Këtë vizitë Basha e ka nisur me një kafe mëngjesi me disa prej banorëve, dhe ...

Me Shume
13 Oct
0

Basha i rikthehet turit në gjithë Shqipërinë, dita nis me qytetarët e Lushnjes

Kryetari i PD, Lulzim Basha, i është rikthyer turit të takimeve në të gjithë Shqipërinë, një ditë pas angazhimit në Asamblenë Parlamentare të KiE. Mëngjesin e ka ndarë me qytetarët e Lushnjes me të cilët do ta ndajë ditën e ...

Me Shume
07 Oct
0

Turi i takimeve nëpër Shqipëri, Basha ndalet sot në Dimal

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  zgjodhi Dimalin këtë të shtunë, për të vijuar turin e tij. Me një postim në rrjetet sociale Basha është shfaqur në një kafe mëngjesi me disa banorë të kësaj bashkie, nga ku më pas ...

Me Shume
06 Oct
0

Basha i kthehet turit të takimeve, shfaqet buzë liqenit me banorë të Linit

Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha,  i është rikthyer turit të takimeve me qytetarët në të gjithë vendin. Basha me një postim në Facebook,  është shfaqur në Lin të Pigradecit në një takim me banorë të zonës buzë liqenit. “Përshëndetje ...

Me Shume
01 Oct
0

Turi i Bashës nëpër Shqipëri nuk ndalon as të dielën: Kreu i PD e nis ditën me takime në Ndroq

Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha,  këtë të dielë e nisi me një kafe në njësinë Administrative,  Ndroq. Në kuadër të turit të tij në të gjithë Shqipërinë,  Basha sot do ta kalojë ditën pikërisht me banorët e kësaj zone ...

Me Shume
24 Sep
0

Turi i takimeve me qytetarë, Basha konsumon kafen e mëngjesit me banorët e Tufinës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me qytetarët dhe këtë mëngjes është ndalur në zonën e Tufinës në Tiranë. Ditën e ka nisur me një kafe mëngjesi me banorë të lagjes Tufinë të ...

Me Shume