Kreu i PD, Lulzim Basha, ka shpërndarë një video në Facebook, me momente nga takimet që pati ditën e sotme në njësinë nr 7 në Tiranë. Basha gjithashtu njofton se turi i takimeve nesër do të ndalet në Malësinë e Madhe.

Postimi i plotë:

Një ditë e bukur pranë qytetarëve dhe demokratëve të Degës 7, në Tiranë. Shihemi nesër në Malësinë e Madhe