Tags: "njesia 7"

28 Tet
0

Basha shpërndan videon me momente nga takimet të ditës së sotme në njësinë nr 7, në Tiranë

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka shpërndarë një video në Facebook, me momente nga takimet që pati ditën e sotme në njësinë nr 7 në Tiranë. Basha gjithashtu njofton se turi i takimeve nesër do të ndalet në Malësinë e ...

Read More
28 Tet
0

Basha në Njësinë 7 në Tiranë: Vetting-u në politikë po mirëpritet nga qytetarët, do faktojë kush janë politikanët e korruptuar

Kryetari i PD u zhvendos në një tjetër zonë të Njësisë 7, ku takoi qytetarët në rrugën Ndre Mjeda. Gjatë bisedave rastësore, Basha mori mbështetjen e qytetarëve për Vetting-un në politikë propozuar prej tij, si mënyra e vetme për të ...

Read More
28 Tet
0

Gjatë takimeve në Njësinë 7, kryetari i PD, Lulzim Basha,  vizitoi familjen e Lulzim Dangellit, i përndjekur politik nga diktatura komuniste.

Kreu i PD, Lulzim Basha, gjatë takimeve që pati sot në njësinë nr 7 në Tiranë, ka vizituar edhe familjen ish-të përndjekurit politik, Lulzim Dangellit. Basha shkruan se qëndresa dhe rezistenca e të përndjekurve politikë përballë diktaturës me gjakatare në ...

Read More
28 Tet
0

Basha me qytetarët në Njësinë 7 në Tiranë: Inkurajojmë SPAK, që kushdo që ka abuzuar me paratë dhe besimin e shqiptarëve të përgjigjet para ligjit

Gjatë paradites, kryetari i PD, Lulzim Basha, pati takime rastësore me banorë dhe sipërmarrës në Njësinë 7 në Tiranë, zonë në të cilën Basha ka pasur edhe përballjen e parë elektorale ku ka fituar si deputet në Kuvendin e Shqipërisë. ...

Read More
28 Tet
0

Basha me qytetarët në Njësinë 7 në Tiranë: inkurajojmë SPAK, që kushdo që ka abuzuar me paratë dhe besimin e shqiptarëve të përgjigjet para ligjit

Gjatë paradites, kryetari i PD, Lulzim Basha, pati takime rastësore me banorë dhe sipërmarrës në Njësinë 7 në Tiranë, zonë në të cilën Basha ka pasur edhe përballjen e parë elektorale ku ka fituar si deputet në Kuvendin e Shqipërisë. ...

Read More
28 Tet
0

Basha zhvillon takime me biznesin e vogël në njësinë administrative nr 7, në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  në Njësinë Administrative nr 7 në Tiranë, i kushtoi vëmendje biznesit të vogël ku vizitoi biznesin e mobilerisë së vëllezërve Edmond dhe Ilmi Balla. Basha gjatë bisedës me ta konstatoi problematikat me të cilat ...

Read More
28 Tet
0

Kreu i PD, Lulzim Basha, nis ditën me banorët e njësisë 7 në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, këtë të shtunë është ndalur në Njësinë 7 në kryeqytet ku do të ketë takime me qytetarë e sipërmarrës të kësaj zone. Ditën e ka nisur me një kafe pune me banorë të një ...

Read More