Tags: "Edvin Kulluri"

03 Apr
0

Arrestimet e SPAK në bashkinë e Tiranës, Kulluri: Heshtja e Veliajt si pranim i fajeve!

  Postimi i sekretarit për marrëdhëniet me publikun në PD, Edvin Kulluri:   Ne 2 muajt e fundit SPAK ka marre ne hetim duke ndaluar ne paraburgim apo arrest shtepie pothuaj 20 nenpunes te nivelit te larte te Bashkise Tirane! ...

Me Shume
26 Mar
0

PD, Kulluri: Lista e hapura dhe vota e emigrantëve çështje e sistemit demokratik. 3-4 vetë po e çmontojnë në një tryezë pazari

  Postimi i sekretarit për marrëdhëniet me publikun në PD, Edvin Kulluri: Çeshtja e listave te hapura dhe votes se emigranteve nuk eshte ceshtje e PD por e sistemit demokratik qe tre-kater vete po e cmontojne ne nje tryeze pazari ...

Me Shume
17 Mar
0

PD, Edvin Kulluri: Kryeministri, sot për të dytën herë në pak javë u shfaq i nervozuar për hetimet që po kryen SPAK dhe BKH ndaj korrupsionin qeveritar

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, SEKRETARI PËR MARRËDHËNIET ME PUBLIKUN, EDVIN KULLURI   Kryeministri, sot, për të dytën herë në pak javë u shfaq i nervozuar për hetimet që po kryen SPAK dhe BKH ndaj korrupsionin qeveritar. Disa javë më ...

Me Shume
17 Mar
0

Ironia e Edvin Kullurit: Kur do mblidhet MbiKomisioni 313-Ballkon i Reformave kushtetuese dhe zgjedhore?

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Kur do mblidhet MbiKomisioni 313-Ballkon i Reformave kushtetuese dhe zgjedhore? Se NenKomisioni mbi Komisionet nuk rri! Apo kemi kaluar ne nivelin Kamasutra Kushtetuese? Sukese ne jete!

Me Shume
09 Mar
0

Ironia e Kullurit me kryebashkiakët e Rithemelimit: Gazi para, kryebashkiaket mbrapa! Kush po bën pazar me Ramën?

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Mosbindja civile arriti sot sukesin me te madh! Rresht per nje te Rama ne Shkoder! Natyrisht ne “emer te interesit te qytetareve” te bashkive Foltoriste! Gazi para, ...

Me Shume
08 Mar
0

Reagimi i sekretarit për marrëdhëniet me publikun, Edvin Kulluri: Bashkëpunimi Rama-Berisha nuk është më lajm

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Bashkepunimi Rama -Berisha nuk është më lajm. Nisi me bashkepunimin me zgjedhjet e 6 marsit, vazhdoj me kullat po vijon me përpjekjen për të penguar reformën zgjedhore ...

Me Shume
07 Mar
0

Sekretarit për mardhëniet me publikun, Edvin Kulluri: PD nuk mund të jetë strehë interesash të vogla të njerëzve të vegjël!

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Partia Demokratike nuk mund te jete strehe interesash te vogla te njerezve te vegjel! Partitet politike jane bashkime vullnetare te njerezve cilet besojne ne vlera, ide dhe ...

Me Shume
06 Mar
0

Reagim i sekretarit për marrëdhëniet me publikun në PD, Edvin Kulluri

  REAGIM I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI     Ti Gazmend ke te drejte qe nuk me njeh por te do them se si te njoha une!   Se pari sepse kur ti u emerove ...

Me Shume
06 Mar
0

Kulluri: Ata e dinë dhe vetë që kjo është “rrugicë qorre”!

  Reagimi i sekretarit për marrëdheniet me publikun, Edvin Kulluri:   Kooptimi i djeshem i Bardhit dhe Gjekmarkajt nga Sali Berisha kaloi permes nje debati 3 ore pa vote ne kryesine e Rithemelimit dhe me kundershtine publike te disa anetareve ...

Me Shume
05 Mar
0

Strategjite ne leter dhe rritja e kapaciteteve te FA jane 2 gjera te ndryshme”, Kulluri:  Siguria Kombëtare trajtohet me shumë si spektakël se sa si detyrë themelore e nje qeverie!

    Postimi i sekretarit për marrëdheniet me publikun, Edvin Kulluri:     Meqenese mazhoranca ka miratuar ne Kuvend Strategjine Kombetare te Sigurise, disa aspekte duket se jane kritike! Te miratosh nje dokument strategjik dhe ta zbatosh ate jane 2 ...

Me Shume
123