Tags: "Edvin Kulluri"

20 Jan
0

Reagimi i Sekretarit për Marrëdhëniet me Publikun, Edvin Kulluri: “Donika e Rilindjes” mundohet të fshehë përpjekjen e Ramës për zgjeruar pushtetin e tij

  REAGIMI NË EMËR TË PD, NGA SEKRETARI PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN, EDVIN KULLURI   Spiropali ose kjo pasardhese e familjes aristokrate te Arianiteve, qenka nervozuar me shqetesimin e ngritur nga Kryetari i Partise Demokratike se Skenderbeu dhe kaloresit e ...

Read More
16 Jan
0

Kulluri: Listat e hapura duket se kanë shqetësuar ata që janë të interesuar të futen në parlament vetëm duke u emëruar nga kryetarët por jo të zgjidhen nga qytetarët

    REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARRËDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Listat e hapura duket se kane shqetesuar ata qe jane te interesuar te futen ne parlament vetem duke u emeruar nga kryetaret por jo te zgjidhen ...

Read More
12 Jan
0

Sekretari i për marrëdhëniet me publikun, Edvin Kulluri: Zëdhenesi më i ri i “rrugicës”, vijoi edhe sot qëndrimin për mos ndryshimin e Kodit Zgjedhor

  REAGIM I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN, EDVIN KULLURI   Partia Demokratike konstaton me shqetesim se zedhenesi me i ri i “rrugices”, vijoi edhe sot qendrimin per mos ndryshimin e Kodit Zgjedhor. Kembengulja ne kundershtimin e listave te hapura, ...

Read More
11 Jan
0

Sekretari për marrëdhëniet me publikun, Evin Kulluri: Keta që sot pretendojnë bashkim të opozitës janë shkaku i perçarjes së saj

  REAGIM I SEKRETARIT PËR MARDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Nisur nga deklarata e sotme e perfaqesuesve te Foltores, demokratet dhe opinioni publik duhet te dijne se: 1) Keta qe sot pretendojne bashkim te opozites jane shkaku ...

Read More
11 Dhj
0

Hetimet për Inceneratorin e Tiranës/ Sekretari për Marrëdhëniet me Publikun në PD, Edvin Kulluri: Përgëzojmë SPAK-un! Të nxirren përgjegjësitë ligjore për Erion Veliajn

  Sekretari për Marrëdhëniet me Publikun, Edvin Kulluri, në një deklaratë për mediat ka vlerësuar hetimet e kryera nga SPAK lidhur me rolin e Bashkisë Tiranë në skandalin e Inceneratorëve. Kulluri shprehet se opinion public pret nxjerrjen e përgjegjësisë ligjore ...

Read More
123