Tags: "kryetari"

18 Feb
0

Basha uron suksese për anëtarëve të kryesisë të degës 6 të PD Tiranë dhe kryetarin e zgjedhur Dashnor Visha

  Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka shprehur mirënjohje për demokratët e degës numër 6 në Kombinat, për qëndresën e të cilëve sot PD-ja ringrihet edhe më e fortë. Zoti Basha gjithashti ka uruar sukese për anëtarët e kryesisë ...

Me Shume
02 Nov
0

Kreu i PD, Lulzim Basha, takim me aktor të rinj: I bindur se shumë shpejt do ta prezantojnë denjësisht Shqipërinë në arenën ndërkombëtare

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka konsumuar një kafe me disa aktor të rinj në Tiranë. Në një postim në Facebook, Basha shkruan se të rinjtë e talentuar po i sjellin publikut vepra kaq mbresëlënëse dhe shprehet i bindur ...

Me Shume
29 Oct
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, poston videon nga Kopliku: Anembanë Shqipërisë, me njerëzit dhe për njerëzit, kjo është detyra jonë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është ndalur ditëne sotme në Koplik, për tëzhvilluar takime me qytetarë dhe biznese. Në videon që ka shpërndarë në Facebook, Basha shkruam se një parti detyra e PD është që t’u shërbejë qytetarëve, t’i ...

Me Shume
24 Oct
0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, poston mesazhin e Papa Françeskut për të rinjtë shqiptarë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka shprehur mirënjohje Papa Françeskut për videon e bërë ditën e sotme ku shprehu mesazhe shprese dhe inkurjimi për të rinjtë shqiptarë. Me anë të një postimi në Faceboo, Basha shprehet se Shqipëria ...

Me Shume