Tags: "arrestimi"

23 Mar
0

Arrestimi i Jorgo Goros, Basha: Këta paskan boshatisur pemtoren dhe i zoti ska parë aagjë?! Arkitekti i kësaj masakre korrupsioni ka vetëm një emër, Edi Rama

  Reagimi i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha:   Dmth këta të gjithë paskan ngrënë mollë, kumbulla e dardhë, paskan boshatis të gjithë pemtoren dhe i zoti s’paska parë asgjë?! A ka shqiptarë që e beson këtë?! Sigurisht që ...

Read More
23 Mar
0

Arrestimi i kryebashkiakut të Himarës, deputetja Eralda Tase Bano: Edhe sa arrestime duhet për të kuptuar se Edi Rama është kryehajduti i hajdutëve që po zhvatin popullin

  Postimi i deputetes së Partisë Demokratike, Eralda Tase Bano:   Edhe sa të partisë duhet të futen në burg dhe të kenë çështje nëpër prokurori dhe gjykata që ne të nisim dhe të themi atë që duket qartë: Edi ...

Read More
10 Kor
0

Kërkesa për arrestimin e Arben Ahmetajt, reagon Kryetari i Grupit Parlamentar të PD Gazment Bardhi

Kryetari i grupi Parlamentar i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar ne lidhje me kerkesën e SPAK të dërguar në Kuvend ku kërkohet arrestimi i ish-zëvendës kryeministrit, Arben Ahmetaj. Bardhi shorehet se kërkesa është një veprim i drejt, por e ...

Read More