Tags: "pergenjeshtrim"

17 Sht
0

Endri Hasa përgënjeshtron lajmin: Gazment Bardhi nuk është hequr nga asnjë grup whatssapp-i, thjesht nuk ka asnjë funkasion në PD

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Endri Hasa ka përgënjeshtruar lajmin e qarkullur ditën e sotme në media, ku akuzohej se ka hequr nga grupi i whatsapp-it të Grupit Parlamentar të PD, njoftimin e deputetit Gazment Bardhi. Në një reagim ...

Read More
15 Sht
0

PD përgënjeshtron aludimet për negociata me Nikollën dhe Çuçin: Zgjedhja e Avokatit të Popullit nuk ka nevojë për pazare individuale, por për proces të hapur e transparent

Nënkryetarja dhe deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri ka bërë një sqarim publik lidhur me disa lajme ku thuhej se Partia Demokratike i kërkon Lindita Nikollit dhe Bledar Çuçit të negociojë për zgjedhjen e Avokatit të Populit. Me anë të ...

Read More