Tags: "ngushellimi"

22 Mar
0

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Jorgo Papingjit

  Postimi i plotë i kryetarit të PD, Lulzim Basha: Lamtumirë Jorgo Papingji! ️ Mjeshtëria dhe gjenialiteti me të cilin përjetësoi me mijëra vargje, e kanë gdhendur emrin e tij në panteonin e artit muzikor dhe në zemrën e publikut ...

Me Shume
06 Feb
0

ryetari PD, Lulzim Basha, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të “Mbretëreshës së valles shqiptare” Lili Cingu

Postimi i plotë i krut të PD, Lulzim Basha: I hidhëruar nga lajmi i ndarjes nga jeta i ikonës dhe “Mbretëreshës së valles shqiptare”, Lili Cingu. Falë talentit dhe punës së saj të palodhur, Lili Cingu ishte pararojë e një ...

Me Shume
05 Dec
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të aktorit të madh, Mirush Kabashi

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka shprehur ngushëllime familjes për largimin nga jeta i një prej yjeve më të shndritshëm të artit tonë, Mirush Kabashit. Basha shkuan se Kabashi ishte një ikonë që me pasion, talent dhe dashuri ...

Me Shume
24 Nov
0

Kryetari i PD, Lulzim Basha, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta rë aktorit të madh Zef Deda

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta rë aktorit të madh Zef Deda. Zoti Basha shprehet se mjeshtri i madh i humorit, që me talentin gjenial u dhuroi buzëqeshje shqiptarëve në kohë të ...

Me Shume
29 Sep
0

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të At Arthur Liolin

Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për vdekjen At Arthur Liolin. Në një mesazh në Facebook, Basha i shpreh ngushëllimet familjes, dashamirësve të shumtë, Kishës Ortodokse Shqiptare në Amerikë dhe grigjës së tij, që shërbeu si pasardhës i nderuar i Fan ...

Me Shume