Tags: "ligjet"

25 Jan
0

“Revolucioni vazhdon, Rilindja perparon”, Edvin Kulluri: “Komplimenta” Foltores dhe grupit te Bardhit për miratimin pa debat të të gjitha ligjeve të mazhorancës socialiste

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARRËDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   “Komplimenta” Foltores dhe grupit te Bardhit per miratimin pa debat te te gjitha ligjeve te mazhorances socialiste ne seance plenare te Kuvendit! Revolucioni vazhdon, Rilindja perparon!

Read More
12 Kor
0

“Shteti shqiptar është i kapur”, Tabaku: Ligjet bëhen në zyrat e biznesmenëve

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, në një postim në facebook shprehet se sot shteti shqiptar është i kapur. Sipas Tabakut, ligjet shkruhen në zyra biznesnesh, se si i gjithë shteti shqitpar është në shërbim të atyre që sot përfitojnë. ...

Read More