Tags: "Foltorja"

21 Mar
0

Komisionet hetimore/ Alibeaj: Lënia jashtë i hetimit të dializës dhe laboratorëve, është pazar i atyre që para 6 muajsh e nisën kërkesën për 4 koncensione, e sot bëhen gati të votojnë vetëm për 2

  Reagimi i plotë i sekretarit të përgjithshëm të PD, Enkelejd Alibeaj:   Meqë dita e marrëveshjes “së madhe” filloi paradite me sakrifikimin e reformës zgjedhore, ja edhe efekti tjetër që po gatuhet (ende pa mbaruar dita). Ngushtimi i objektit ...

Read More
31 Jan
0

Reagimi i këshilltares, Enriketa Papa: I njëjti skenar si në parlament edhe në këshillin bashkiak të Tianës. Mazhoranca voton çdo projekt që i vjen nga kryebashkiaku, ndërsa Foltorja vijon revolucionin

    REAGIMI I KRYETARES SË GRUPIT TË KËSHILLTARËVE TË PD NË BASHKINË TIRANË, ENRIKETA PAPA     I njejti skenar si ne parlament, tashme eshte spostuar dhe ne Keshillin Bashkiak Tirane, ku mazhoranca voton cdo projekt qe i vjen ...

Read More
30 Jan
0

Reagim i sekretarit për marrëdhëniet me Publikun në PD Edvin Kulluri, lidhur me postimin e sotëm nga Zyra e Shtypit të Foltores

  REAGIM I SEKRETARIT PËR MARRËDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   Sali Berisha nuk i pushoi sulmet as sot permes zyres se shtypit. Sa me shume kohe kalon ne “ballkonin e vetmise se madhe”, aq me shume do ...

Read More
25 Jan
0

“Revolucioni vazhdon, Rilindja perparon”, Edvin Kulluri: “Komplimenta” Foltores dhe grupit te Bardhit për miratimin pa debat të të gjitha ligjeve të mazhorancës socialiste

  REAGIMI I SEKRETARIT PËR MARRËDHËNIET ME PUBLIKUN NË PD, EDVIN KULLURI   “Komplimenta” Foltores dhe grupit te Bardhit per miratimin pa debat te te gjitha ligjeve te mazhorances socialiste ne seance plenare te Kuvendit! Revolucioni vazhdon, Rilindja perparon!

Read More