Tags: "Dashnor Sula"

26 Aug
0

Deputeti Dashnor Sula reagon për djegien e mbetjeve në Elbasan: Janë shpenzuar 30 milionë euro nga lekët e qytetarëve për ta ndërtuar gjasme inceneratorin

Deputeti i PD, Dashnor Sula ka reaguar për djegien e mbetjeve në ambient të hapur në Elbasan dhe për ndotjen që është shkaktuar në këtë qytet. Sula shorehet se ajo që ka ndodhur është kriminale, pasi janë shpenzuar 30 milionë ...

Me Shume
24 Aug
0

Dashnor Sula: Qeveria do të mbulojë skandalin e sterilizimit dhe vjedhjen e të dhënave me naftë imagjinare

Deputeti i PD, Dashnor Sula shprehet se qeveria shqiptare do të mbulojë skandalin e sterilizimit dhe vjedhjen e të dhënave me lajmin  e naftës në shpirag. Me anë të një postimi në Facebook, Sula shprehet se vetëm në vendin tonë ...

Me Shume
23 Aug
0

Dashnor Sula: Paguajmë miliona euro për tu mbrojtur nga hackerat, por vidhemi nga ata që duhet të na mbrojnë

Reagimi i plotë i deputetit të PD, Dashnor Sula: Paguajmë miliona euro për tu mbrojtur nga hackerat, por vidhemi nga ata që duhet të na mbrojnë. Edhe një herë, u desh ndërhyrja e partnerëve të SHBA për ti dhënë rëndësinë ...

Me Shume
17 Aug
0

Arrestimet për sterilizimin, Sula: Vizioni kësaj qeverie ka qenë zhvatja e taksave të qytetarëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka reaguar në lidhje me arrestimet e SPAK për koncesionin e sterilizimit. Sula shprehet se vizioni kësaj qeverie ka qenë zhvatja e taksave të qytetarëve për punë që nuk bëhen asnjëherë. Postimi i plotë: ...

Me Shume
11 Aug
0

Zgjatja e koncesionit për markimin e naftës, Sula: Ka dështuar me fakte të qeverisë. SPAK të hetojë!

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka reaguar për vendimin e qeverisë shqiptare për zgjatjen e afatit të koncesionit të markimit të naftës. Në një postim në Facebook, Sula shkruan se më 13 Nëntor të vitit 2022, pas skandalit me ...

Me Shume
09 Aug
0

Dashnor Sula: Qeveria ka futur thellë duart në xhepat e fermerëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka reaguar në lidhje me postimin në Facebook të ministres së Bujqësisë, ku sipas tij ishte mahnitur me plantacionet me pjeshkë në fshatin Gjocaj në Peqin. Sula shprehet se merita u takon fermerëve, pasi ...

Me Shume