Tags: "zedhenesja"

06 Jan
0

Reagim i PD: Argita Berisha, të vetmen gjë që mund të bëjë është t’i kërkojë falje demokratëve që po i përdorë për qellime personale

  REAGIM I ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË   Nuk ka gjë më dëshpëruese për një njeri se sa të detyrohet të dalë poshtë pallatit për të mbrojtur babain dhe burrin në arrest shtëpie, nën hetim për korrupsion.   ...

Read More
06 Dhj
0

“Teatri i parlamentit është lojë e Ramës dhe Berishës”, zëdhënësja e PD: Berisha ka arsye të jetë i merzitur për kërkesën e PD depozituar në Gjykatën Kushtetuese

  REAGIM I ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE, MIRELA KARABINA   Të vetmen gjë që mund të bëjë Sali Berisha në raport me drejtësinë, është të mos fshihet si burracak por të përballet me akuzat ndaj tij për korrupsion. Berisha ka ...

Read More
02 Dhj
0

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabina, i përgjigjet akuzave të Berishës: Vazhdon me mashtrimet ordinere për t’i ikur llogaridhënies për humbjen e thellë të zgjedhjeve të 14 majit

  REAGIM I ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË, MIRELA KARABINA:   Sali Berisha vazhdon me mashtrimet ordinere për hallet e tij dhe për t’i ikur llogaridhënies për humbjen e thellë të zgjedhjeve të 14 majit, për të cilën nuk ...

Read More
25 Nën
0

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabina: Arsyeja pse Sali Berisha vazhdon me akuzat ordinere është frika e tij nga drejtësia

  Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina, i është përgjigjur akuzave të radhës të Sali Berishës, ndaj PD. Karabina shprehet se arsyeja pse Sali Berisha vazhdon me akuzat ordinere është frika e tij nga drejtësia.   REAGIM I ZËDHËNËSES SË ...

Read More
24 Nën
0

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabina: Sali Berisha është aq mashtrues sa mohoi edhe njohjen me Erzen Breçanin

REAGIM I ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE, MIRELA KARABINA Sali Berisha është aq mashtrues dhe gënjeshtar sa mohoi edhe njohjen me Erzen Breçanin, edhe pse ai ka qenë në krah të tij me të gjitha format dhe mënyrat. Kaq mjafton për ...

Read More
23 Nën
0

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabina: Halli i Sali Berishës sot është drejtësia, të cilit kërkon t’i fshihet me gënjeshtra

  REAGIM I ZËDHËNËSES SË PARTISË DEMOKRATIKE, MIRELA KARABINA Sali Berisha vazhdon të vijë vërdallë me të njëjtin avaz, shpif e mashtro me shpresën se dikush do t’ia zgjidhë hallin e tij. Ka dy vite që atë që thotë sot ...

Read More
02 Nën
0

PD: Dënimi i McGonigal rrëzoi skenarin e sulmeve kundër Bashës dhe PD dhe nxorri zbuluar autorët e tyre.

NJOFTIM PËR MEDIAN I PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË   Reagimi i zëdhëneses së PD Mirela Karabina:   Në disa media media është publikuar i deformuar sot një shkrim me disa të pavërteta të marra copy-paste nga vala e shpifjeve kundër ...

Read More
07 Tet
0

Zëdhënësja e PD, Mirela Karabanina: Aleancës së Kullave i është bashkuar së fundmi dhe aleanca e bashkëpunëtoreve të sigurimit të shtetit që hedhin baltë mbi PD-në

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina shprehet se aleanca e kullave, nongratave dhe e bashkëpunëtorëve të sigurimit të shtetit nuk do ta mbajnë dot peng Partinë Demokratike të Shqipërisë. Një postim në facebook, Karabina shkruan se sado të përpëliten nuk ...

Read More
04 Tet
0

Zëdhënësja e PD reagon për deklaratën e Ramës në Financial Time: Të jap sqarime! Fatkeqësisht aleanca e kullave e gjeti gjuhën sot për ta çliruar atë nga detyrimi për të dhënë llogari

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina, shprehet se Edi Rama duhet me urgjencë të japë sqarime për deklarimet që ka bërë në intervistën për Financial Time, ku shprehet se “Kosova është një pikë e nxehtë. Me kalimin e viteve është ...

Read More