23 Gus
0

Zgjedhjet për Bashkinë e Kukësit, Pampuri: Thirrja e demokratëve kuksianë është për fitore, dhe fitorja arrihet vetëm të bashkuar

Deputetja e PD, Oriola Pampuri ka reaguar pas propozimit të Arif Rexhmatit si kandidat i të dhathtës për Bashkinë e Kukësit, në zgjedhjet e pjesëshme që so të mbahen më 24 shtator. Në një postim në facebook, Pampuri shprehet se ...

Read More