Tags: "takimet"

23 Nov
0

Turi i takimeve me qytetarë, kreu i PD Lulzim Basha ndalet sot në Gramsh

  Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha,  ishte sot në Gramsh,  duke vijuar në këtë njësi turin e tij të takimeve me qytetarët në të gjithë Shqipërinë. Kontaktin e parë gjatë paradites e kishte me banorët dhe bizneset e vogla ...

Me Shume
07 Nov
0

Turi i takimeve në të gjithë Shqipërinë, kreu i PD Lulzim Basha ndalet sot në Kurbin

Kryetari i PD, Lulzim Basha, vijoi edhe këtë javë të jetë pranë njerëzve në kuadër të turit të tij në të gjithë Shqipërinë. Basha do ta ndajë ditën e sotme me qytetarët e Kurbinit ku do të zhvillojë takime të ...

Me Shume
27 Oct
0

Turi i takimeve me qytetarë/ Kreu i PD, Lulzim Basha ndalet sot në Njësinë 12 në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar turin e tij të takimeve me qytetarët, duke u ndalur sot me banorët e Njësisë 12 në Tiranë. Kafenë e mëngjesit, kryetari i PD, e ndau me banorët të zonës së Kopshtit ...

Me Shume
13 Oct
0

Takimet në Lushnje, Basha viziton familjen e ish-të persekutuarit Ramadan Toska

Kryetari i PD, gjatë ditës së sotme në Lushnje i ka kushtuar vëmendje të përsekutuarve dhe të dënuarve politikë të diktaturës, pasi Lushnja dhe fshatrat përreth u përcaktuan si vendi kryesor i internimeve dhe ndëshkimeve mizore nga ana e regjimit ...

Me Shume
13 Oct
0

Basha i rikthehet turit në gjithë Shqipërinë, dita nis me qytetarët e Lushnjes

Kryetari i PD, Lulzim Basha, i është rikthyer turit të takimeve në të gjithë Shqipërinë, një ditë pas angazhimit në Asamblenë Parlamentare të KiE. Mëngjesin e ka ndarë me qytetarët e Lushnjes me të cilët do ta ndajë ditën e ...

Me Shume
01 Oct
0

Turi i Bashës nëpër Shqipëri nuk ndalon as të dielën: Kreu i PD e nis ditën me takime në Ndroq

Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha,  këtë të dielë e nisi me një kafe në njësinë Administrative,  Ndroq. Në kuadër të turit të tij në të gjithë Shqipërinë,  Basha sot do ta kalojë ditën pikërisht me banorët e kësaj zone ...

Me Shume