11 Sht
0

Basha uron nxënësit dhe mësuesit për nisjen e vitit të ri shkollor

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar nxënësit dhe mësuesit që nisin sot vitin e ri shkollor. Me anë të një postimi në Facebook, Basha ka uruar edhe prindërit shqiptarë për sakrificën që bëjnë për të ardhmen e fëmijëve ...

Read More