Tags: "Shëngjin"

29 Sep
0

Basha takohet me sipërmarrës në Shëngjin: Ne besojmë se një politikë në shërbim të qytetarëve, ka për detyrë të ulë taksat dhe tarifat

Kryetari i PD, Lulzim Basha, i kushtoi vëmendje turizmit gjatë takimeve me qytetarë e sipërmarrës në Shëngjin. Basha ndau me banorët e kësaj zone problemet që ata kanë dhe rrugët e zgjidhjes që duhen ndjekur për ta zhvilluar edhe më ...

Me Shume
23 Aug
0

“Rruga Shëngjin-Rana e Hedhur mbetet ende kantier”, Emilia Koliqi: Afati i përfundimit të saj ka kaluar, qeveria ende nuk ka rifilluar punimet

Denoncimi i plotë i deputetes së Partisë Demkkratike, Emilia Koliqi: Rruga aq shumë e propaganduar si riviera veriore, që do të lidhte dy zonat turistike, Shëngjinin me Velipojën,  RRUGA SHËNGJIN-RANA E HEDHUN- BAKS RRJOLL për të tretin vit radhazi, mbetet ...

Me Shume