Tags: "rendi"

28 Sht
0

Situata e rënduar e sigurisë publike, reagon PD: Qytetarët kanë humbur besimin tek organet ligjzbatuese!

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE,  SEKRETARI PËR MARRËDHËNIET ME PUBLIKUN, EDVIN KULLURI Situata e rënduar e sigurisë publike gjatë ditëve fundit, ku kanë humbur jetën tre persona dhe plagosur katër të tjerë ka trazuar sërish opinionin publik. Për shkak të humbjes ...

Read More
28 Sht
0

Ngjarjet kriminale në vend, reagon Sekretari për Sigurinë Kombëtare dhe Koordinimin Euro-Atlantik, Xhemal Gjunkshi

Siguria dhe rendi janë tronditur sërish në vend  Në afro 50 orë nga përplasja me armë, kanë mbetur të vrarë tre persona   dhe pesë të tjerë janë plagosur, mes të cilëve dhe në rrezik për jetën. Në ngjarjen e ...

Read More