Tags: "qendrim"

05 Tet
0

“Kuvendi duhej të mbante qëndrim për Kosovën”, Basha: E turpshme! Parlamenti Europian e gjeti kohën, ndërsa parlamenti shqiptar jo

FJALA E KRYETARIT LULZIM BASHA, ME GAZETARËT JASHTË PARLAMENTIT   E sotmja është një ditë turpi tjetër për Kuvendin e Shqipërisë. Sot parlamenti shqiptar, me vonesë në krahasim me parlamentin europian, duhej të kishte mbajtur një qëndrim për Kosovën. Por ...

Read More
05 Sht
0

Ndryshimi i qëndrimit të disa deputetëve të PD, Agalliu: Dikur u akuzuan me njëri tjetrin si vrasës, sot ulen përball njëri tjetrit dhe bënë sikur nuk ka ndodhur asgjë

Deputeti i Partisë Demokratike, Arbi Agalliu, ka komentuar ndryshimin e qëndrimit të disa deputetëve të PD në lidhje me Sali Berishën. Me anë të një postimi në Facebook, Agalliu shkruan se deri dje ishin të vendosur për të mbështetur qendrimet ...

Read More