Tags: "mesazhi"

24 Oct
0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, poston mesazhin e Papa Françeskut për të rinjtë shqiptarë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ka shprehur mirënjohje Papa Françeskut për videon e bërë ditën e sotme ku shprehu mesazhe shprese dhe inkurjimi për të rinjtë shqiptarë. Me anë të një postimi në Faceboo, Basha shprehet se Shqipëria ...

Me Shume
26 Jul
0

Açka nxjerr mesazhin: U riktheva me ftesë të Gazment Bardhit

Përmes një reagimi në Facebook, deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, i është përgjigjur sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, Gazment Bardhit, i cili tha se ajo nuk është më kryetare e Komisionit të Apelimit, Integrimit dhe Etikës në këtë forcë ...

Me Shume