09 Sht
0

Basha: Përballja me korrupsionin, prioritet imediat. Do kërkojmë ngritjen e komisioneve hetimore për abuzimin me fondet IPARD dhe inestitorët strategjik

Makiazhet që i bëhen qeverisë së Edi Ramës nuk e fshehin dot të vërtetën që sot shqiptarët kanë një qeverisje të korruptuar e që shpërdoron taksat e tyre. Kjo keqbërje cdo ditë e më shumë po kap për fyti ekonominë ...

Read More