Tags: "Kruje"

23 Sht
0

“E ardhmja e vendit”, Basha takim me të rinjtë e Krujës: Duhet punuar pa humbur kohë për mirëqenien e tyre

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim të rinjtë e qytetit të Krujës. Basha ka ndarë foto nga takimi në Facebook, ku shkruan se rinia është e ardhmja e vendit dhe se duhet punuar pa humbur më ...

Read More
23 Sht
0

Basha me sipermarrësit krutanë: Shqipëria ka potencial të jashtëzakonshëm! Në shërbim të njerëzve për të ndërtuar një të ardhme më të mirë

Në vijim të turit të takimeve me qytetarët,  kryetari i PD Lulzim Basha, është ndalur sot në Krujë, duke nisur takimet me qytetarë dhe sipërmarrës të këtij qyteti. Në keto takime, theksi u vu tek situata ekonomike dhe gjendja e ...

Read More
08 Kor
0

Gazment Bardhi: Ngjarja e rëndë në Krujë është gjunjëzim dhe dështim i shtetit përballë bandave me pushtet politik

Reagim i Kryetarit të Grupit Parlamentar të PD, Gazment Bardhi: Ngjarja e rëndë e Krujës është thelbi i qeverisjes së Edi Ramës. Është po aq shokuese sa dhuna shtazarake e fisit Rraja, pafuqia e institucioneve për të vepruar dhe për ...

Read More
26 Qer
0

FJALA E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË PD, LULZIM BASHA, NË TAKIMIN ME STRUKTURT E PARTISË NË QYTETIN E KRUJËS

Është nder dhe respekt i jashtëzakonshëm ta filloj këtë proces brenda familjes sonë politike nga Kruja, simbol i qëndresës, i krenarisë, i bashkimit. Jam para jush për të kërkuar mbështëtjen tuaj për të drejtuar Partinë Demokratike në një kohë të ...

Read More
12