07 Oct
0

Sulmet e Hamas/ Reagon kryetari i PD, Lulzim Basha: Tronditëse! Qëndrojmë pranë popullit të Izraelit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar për sulmet e Hamasit ndaj Iyraelit ditën e sotme. Në një postim në X, Basha shkruan se lutjet e tij shkojnë për viktimat e pafajshme dhe familjet e tyre, dhe i uron ...

Me Shume