Tags: "gra"

16 Shk
0

Sekretarja e gruas në PD, Taulanda Jupi, takim me gra e vajza në Kurbin

  Postimi i sekretares për gruan në PD, Taulanda Jupi:   Krijimi i një mjedis të përshtatshëm për angazhimin politik e publik të vajzave dhe grave, shndërrimi i forumit në një oragnizatë ku përballen ‍ide dhe vizione të reja, mbështetja ...

Read More
15 Shk
0

Sekretarja për gruan në PD, Taulanda Jupi, takim me gra e vajza të degës 8 në Tiranë

  Postimi i sekretares për gruan në PD, Taulanda Jupi: Gjithçka kërkon mund, përpjekje, vendimmarrje të drejtë, komunikim, strategji, këmbëngulje dhe mbi të gjitha veprim. E mbylla ditën sot në një takim me zonjat demokrate të Forumit të Gruas në ...

Read More
08 Shk
0

Sekretarja për gruan Taulanda Jupi dhe deputetja Andia Ulliri, takim me gra dhe vajza në Fushë-Krujë

  Sekretarja për gruan Taulanda Jupi dhe deputetja Andia Ulliri, kanë zhvilluar një takim me gra dhe vajza në Fushë-Krujë. Në postimin e saj në facebook, Jupi ka ndarë momente nga takimi dhe shprehet se detyra e PD është jo ...

Read More
26 Nën
0

Kreu i PD, Lulzim Basha, bashkëbisedim me gra të Vlorës: Kujdesi dhe mbështetja për gratë duhet të jetë priotitet për çdo qeveri

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi sot paradite një bashkëbisedim me gra të qytetit të Vlorës. Basha, dëgjoi problemet e tyre, për çmimet e papërballueshme, për taksat që godasin dhe varfërojnë shtresen e mesme, për familjet që mpaken ...

Read More
29 Sht
0

Turi i takimeve, Basha zhvillon bashkëbisedim me gra në Lezhë

Gjatë qëndrimit në Lezhë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i dedikoi një vëmendje të veçantë grave me të cilat zhvilloi një bashkëbisedim pasditen e sotme. “Kenaqësi të bashkëbisedoja me një grup grash lezhjane. Për mua fjalët nuk mjaftojnë për ...

Read More