15 Sht
0

PD përgënjeshtron aludimet për negociata me Nikollën dhe Çuçin: Zgjedhja e Avokatit të Popullit nuk ka nevojë për pazare individuale, por për proces të hapur e transparent

Nënkryetarja dhe deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri ka bërë një sqarim publik lidhur me disa lajme ku thuhej se Partia Demokratike i kërkon Lindita Nikollit dhe Bledar Çuçit të negociojë për zgjedhjen e Avokatit të Populit. Me anë të ...

Read More