Tags: "aksioni"

13 Nov
0

“Aleanca e kullave nuk do ta shndërrojë PD kundër partnerëve amerikano-britanikë”, nënkryetari i PD, Roland Bajko: Pseudo aksioni opozitar është thjesht bashkëpunim me Edi Ramën për t’i bërë presion SPAK-ut

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Roland Bejko, shprehet se aleanca e kullave dhe non grata nuk do ta shndërroje kurrë PD në mburojë të interesave kriminalo korruptive dhe kunder partnerëve Amerikano-Britanikë. Zoti Bejko thotë se pseudo aksioni opozitar është thjesht bashkëpunim ...

Me Shume
27 Jul
0

Bardhi përshëndet aksionin e SPAK në disa qytete të vendit

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar sot në lidhje me aksionin e SPAK dhe policisë në disa qytete të ndryshme të Shqipërisë, përfshirë Tiranën dhe Shkodrën. Bardhi ka përshëndetur aksionin e SPAK, tek shprehet se është bërë i ...

Me Shume